Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért áll le az android?

Miért áll le az android?

Figyelt kérdés
Sony Xperia U ST25i telefonomat frissítettem a legújabb 4.0.4.-es androidra és minden szépen ment, de amikor bemegyek a beállításokba és azon belül az alkalmazásokba akkor van ugyebár 4 fül: letöltve, belső, fut, minden. Én szeretném megnézni, hogy éppen mennyi ram-ot eszik a telefon, de amikor bemegyek a "fut" menübe akkor azt írja ki hogy a beállítás alkalmazás leállt. És eléggé zavaró, mert így nem tudom leállítani a fölös alkalmazásokat. Vagy ti ismertek egy jó progit ami kiírja a ram használatot és le állítani is tudok alkalmazásokat?

2012. dec. 15. 09:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Tedd újra a romot, de wipe-olj előtte..
2012. dec. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ilyet az android akkor csinál nekem, ha elfogy a memória, és ilyenkor random újraindulgatnak a programok is. Ezen ne csodálkozz. Google Play ben ha beírod hogy feladat kezelő, az elsőt ami kijön töltsd le, ezekkel ki tudod lőni a progikat. Ha nagyon kevés lenne neki a ram, vagy tedd vissza a régit, vagy valahogy bővítened kéne :\
2012. dec. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Alex Fly ***** válasza:

Nálam az Android Assistant is megcsinálja ezt...sőt többet is. (a "18 features" nevű, mert van ilyen néven másik app is. Szóval aminek 2 fogaskerék az ikonja) Elég megnyitni és "quick boost", azonnal kilövi a felesleges taszkokat...

Vagy a híres "AutoKiller Memory Optimizer".

Mindkettő képes a háttérben futni és automatikusan tisztogatni a RAMot. Természetesen testreszabhatóan.

2012. dec. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
bizti nem a ram fogy el mert ez csak a beállítás alkalmazás. a plants vs zombie vagy más játék hibátlanul megy rajta. am már többször újra raktam a telót, bár nem tom hogy mi az a wipe-olás. Azt hogy kell csinálni?
2012. dec. 15. 20:59
 5/7 A kérdező kommentje:
meg az a baj hogy én szedtem le ilyen progikat de mindig újra indulnak a leállított programjaim.
2012. dec. 15. 21:26
 6/7 anonim ***** válasza:
ezek a task killer programok nem jók, mivel újraindulgatnak az appok leállítás után, és így csak az aksit szívja a sok app leállítás/indítással. Ha ez lenne a gond, akkor pedig fagyasztani kellene az appokat, de ez rendszerhiba. Wipe-olni kell romrakás előtt, és ennyi az egész. Amennyi wipe van, mindet. Esetleg még az is lehet, hogy megsérült az adott alkalmazás, és azért áll le. Ha pedig mindig, mikor el akarod indítani azt az appot, és bedobja, akkor a hiba a rendszerben van. Vagy ilyen, vagy a Wipe hiány. Párszor én is felraktam már sok-sok romot, és ha csak 1 wipe-t használtam, akkor is leállogattak az alkalmazások. Mostanában akármi is van, mindig minden wipe-t használok, és egyszer sem dobott be ilyet, hogy leállt.
2012. dec. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
mi ez a wipe-olás?
2012. dec. 15. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!