Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont vegyem meg?

Melyik telefont vegyem meg?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok, a nap túlnymó részében nem vagyok itthon, olyan telefon kellene amivel nagyon gyorsan tudnék netezni, mert a mostani Galaxy minim nem szolgál ki, de első androidos telefonnak nem akartam jobbat. Sokat szoktam letöltögetni google play-ből néha fellépek facebookra is de azt inkább csak otthon, többek között meg zenehallgatásra, zene letöltésre használnám még a telefonáláson kivül. Gondolkodom a Samsung Galaxy s3 minin, (mert nem kell egy fél tégla....) , Windows Phone témában nemigen vagyok otthon, de az is jöhetne de inkább valami Androidos kütyüre gondoltam . Várom az ajánlatokat :D

2012. dec. 15. 14:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mennyiért?
2012. dec. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Galaxy s3 mini szerintem ugyanolyan drága, mint a sima Galaxy S III, szerintem neked még nem kell ilyen telefon. Xperiákból is van egész jó árban szuper telefon. Nokia Lumia?
2012. dec. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Az ár nem érdekel, mert az ösztöndijamból futja (tanulásra kaptam, Erdélyi vagyok) és a galaxy s3 mini ára fele az s3 árának.....(itt)
2012. dec. 15. 14:14
 4/18 anonim ***** válasza:
73%
Sony Xperia U. Fiatalos, cserélhető hátlap, több színváltozat, gyors és szerintem megfelelő egy veled egy idős lánynak. Én a Samsungot nem ajánlom és ha bejön egy kicsit komolyabb rendszer is, akkor esetleg Nokia Lumia 610.
2012. dec. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Az androidban a market fogott meg igazán, de olyan valaki vagyok aki szeret mindent megismerni. Mivel a szüleim nem miliárdosok minden nap nem kapok telefont, a mini 2 éves.... Tehét csak attól félek hogy pl. egy xperia nem fog annyira tetszeni kivülről mint egy samsung, de lehet hogy jobb... windows phone-nál meg abszolút nemtudok semmit az egészről, de ha nem fogom szeretni egész idő alattbánni fogom hogy erre költöttem a pénzem. Szóval most valami androidos kütyü kéne, olyan középkategóriás, mert szeretném ha mindent tudna amit kell, de nem kellenek olyan fölösleges dolgok mint pl. az S voice vagy mi...
2012. dec. 15. 15:16
 6/18 A kérdező kommentje:
Azt még hozzáteszem, hogy nem vagyok olyan mint a legtöbb velem egykorú, vagyis: GYŰLÖLÖM a rózsaszint, az alkonyatot meg az ilyesmiket... én inkább az az ember vagyok aki a barátaival lóg egész nap.
2012. dec. 15. 15:24
 7/18 anonim ***** válasza:

Nem vádoltalak meg ezzel. Azt választasz, amit szeretnél, olyat, amilyet szeretnél és azt szeretsz -legyen az film, vagy zene vagy szín -, amit akarsz.

Egyéni vélemény, hogy egy veled korú lánynak szerintem felesleges a komoly rendszer és a hatalmas tudástartam, mert ezeket a telefonokat nem 4-5 évre tervezik sajnos. A Sonynak téglatest alkata van, a fogása kellemes és igazán megbízható márka. Ha a Samsung jobban tetszik, hát olyat válassz, bizonyos ár felett ott is találsz megfelelőt, és szívesen ajánlom neked a ZTE márkát, az is jó, illetve a HTC-t. Voltaképpen, T-mobile oldalán és a vodafonén is fenn van rengeteg készülék - keresővel egyetemben, ahol magad választhatod ki, miket szeretnél bele, milyen legyen az alakja/ márkája.


Mi itten csak ajánlunk. Remélem találsz magadnak egy megfelelő telefont.



Üdv, Reveur

2012. dec. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Reveur, köszi a válaszokat ment a zöld kéz :) . Visszatérve azért tettem fel a kérdést mert személyes tapasztalatokra vagyok kiváncsi hogy kézben milyen a telefon. A googleben van elég teszt, de a miniről is mindenki szépeket irt pedig nem egy géniusz.....
2012. dec. 15. 16:09
 9/18 anonim ***** válasza:

Xperia U, Xperia Sola ezeket bátran merem Neked ajánlani, mint a kettő nagyon megéri az árát és jó telefonok is. Nem túl nagyok. Itt a T-Mobile oldalán, ha rákattintasz a kép alatt arra, hogy méretfotó, Te is láthatod, hogy nem hazudok :)

[link]

2012. dec. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
mondjatok nekem valamiket a windows phoneról.. kiváncsi vagyok úgy az egészre. Van ebben valami google play szerűség?
2012. dec. 15. 17:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!