Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont vegyem alcatel...

Telefonkérdés kérdése:

Melyik telefont vegyem alcatel ot-990 vagy sony ericsson xperia x10 mini pro?

Figyelt kérdés

2012. dec. 7. 15:20
 1/7 Beviz Elek ***** válasza:
nekem x10 mini pro-m van, de nem tudom összehasonlítani, mert alcatellel még nem találkoztam (mármint az androidokból)
2012. dec. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Beviz Elek ***** válasza:

Na vagyok, folytatom csak el kellett szaladjak:D


Nem tudom, hogy mennyi alcatelt adtak el, tehát hányan foglalkoznak vele, de x10 mini pro-val rengetegen (itt a házi fejlesztésekről van szó). Ha felmész a seria.hu/forum-ra, akkor mindent megtalálsz szépen összeszedve úgy magukról a telókról mint magáról az androidról (tehát más telefonnal rendelkezőknek is érdemes felnézni).


Az x10 mini pro-ra olyan szoftverfejlesztéseket és megoldásokat találsz, hogy megáll az eszed.


Persze nincs kizárva hogy az alcatelt is ennyit fejlesztették azóta, én soha nem néztem utána

2012. dec. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
és pou ,vibe,skype rá lehet lehet tőlteni? vagy van ien shop? nekem ezek a legfonsosabb dolgok jameg pesze a más -más játékok
2012. dec. 7. 18:48
 4/7 Beviz Elek ***** válasza:
Előlapi kamera nincs benne, skypeon nem lehet videóhívást csinálni, de skype megy rajta. Pou nem tudom micsoda, vibe az a viber? Nekem fentvan, jól megy. Feltettem a 2.3at és tudom húzni a procit. Így a spb shell 3d is akadásnélkül megy, csak lassan tölt be először...
2012. dec. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
iogen vibe-viber csak elírtam xD akkor nemtudom lehet veszek sony t
2012. dec. 8. 18:25
 6/7 Beviz Elek ***** válasza:
Érdemes a pénztárcádhoz mértem a legjobb hardveres telót venni
2012. dec. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

ujon vagy használtan 20.000 em van rá ,és ezt a 2őt találtam még olyan árba

használtan..

2012. dec. 9. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!