Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Manapság még jónak számit a...

Petko333 kérdése:

Manapság még jónak számit a közép kategoriában a sony ericsson xperia mini pro?

Figyelt kérdés

ugy értem hogy mivel a sony meg az ericsson ketévált.és a sony külön mobilokat kezdett gyártani

ezér kicsit elavultnak tekintem a mobilomat szerintetek is igy van ? pl mivel a xperia p már két magos procival rendelkezik de ugyanugy 1ghz-en muzsikál.


Meg még azt szeretném kérdezni hogy szerintetek melyik a jobb 800mhz de 2 magos vagy 1 magos de 1 ghz proci ???



2012. dec. 15. 14:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem különváltak, hanem kivásárolta a sony az ericsson részét. Ami eddig sony ericsson volt az most sony. De mivel eddig is a sony foglalkozott inkább a mobilokkal ezért a néven kívül nincs változás.

A mini pro meg még mindig jónak számít, csak azért ne tekinstd elavultnak, mert nem 2 magos a procija vagy azért, mert ezen még a sony ericcson lógó van. Van sok olyan telefon amit mostanság adnak ki, hasonló áron mint amennyibe ez került régen, de a hardver nem annyira jó mint ebben. Van ugyan ennél jobb telefon is már, de azért nem olyan vészes még a helyzet.

Egy p-vel meg nem igazán érdemes összehasonlítani, mert az már más kategória, drágább is.

2012. dec. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

okok akkor nem elavult még gondolom jó még 1 évig minimum amire én használom átlagos 3 d játékok internetezés internetes programok használata stb...


"Meg még azt szeretném kérdezni hogy szerintetek melyik a jobb 800mhz de 2 magos vagy 1 magos de 1 ghz proci ???"


melyik a jobb ?

2012. dec. 15. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!