Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 12 éves vagyok. Apáék vesznek...

12 éves vagyok. Apáék vesznek nekem mobilt. Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Sony Xperia tipo v. Noki Lumia 610. Amit csinálnék rajta: net, játék, zenehallgatás, néha-néha fényképezés, videózás, játék.

Mondjátok el a tipo és a Lumia hátrányait, előnyeit.



2012. dec. 15. 14:20
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Kérj inkább egy Rolls Royce Phantomot.
2012. dec. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Jólvan.-.-xdd
2012. dec. 15. 14:25
 3/29 anonim ***** válasza:
45%
Annyira a könyökömön jönnek már ki az ilyen kérdések. Ha ráguglizol mindkét telefonról találsz egy rahedli tesztet. Olvasd el őket, és ne itt menőzz hogy milyen telefont vesznek neked a szüleid.
2012. dec. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Nem menőzök vele, ok?-.-
2012. dec. 15. 14:36
 5/29 anonim ***** válasza:
0%

Szia!

Szerintem a Tipónál jóval jobb telefon a Lumia 610. Nemcsak a kamerája, hanem maga a telefon: gyors, a netkezelése is tökéletes, játékok mennek rajta - csak persze tölteni kell rá dolgokat. Egyébként barátnőm semmit nem tudott letölteni rá, míg el nem múlt tizennyolc, de lehetséges, hogy ezt már megszüntették.


A tipo valamivel kisebb telefon, a kamerája is rosszabb, felbontása is, bár egy nagyon jó és újabb rendszer van rajta - de nem ez lesz, ami igazán meggyőz téged, úgy gondolom. A tipo a gyengébb, de fiatalosabb.

A Lumia komolyabb a windows rendszerrel. Igazából helyetted mi itt nem tudunk dönteni, nézz utána a www.telefonguru.hu oldalon jó kis leírásokat és előnyöket találsz róla - és persze hátrányokat.


Végszó: Lumia.

2012. dec. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
60%
látom -.-
2012. dec. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm.:) Csak először nekem kicsit bonyolultnak tűnt a Lumia, mert nem Androidos... egy tesztnél azt néztem, h micro Sim kártya kell bele... ilyet a telefonos üzletekben lehet igényelni? http://www.youtube.com/watch?v=_qfuZbEA7K4


Hát már tényleg nem tudom.:DD


6: nem menőzök, mondtam, hogy a szüleim bármikor vesznek nekem új telefont? Nem. Csak leírtam, hogy melyik kettőt néztem ki magamnak. 2 éve van egy nulla, béna telefonom, most kicseréljük normálisra.

2012. dec. 15. 14:53
 8/29 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem kell aggódnod, ingyen adnak hozzá ott és rögvest. :) Egyébként igen, előszörre tényleg furcsa rendszere van, de sok jó tulajdonságát tudok felsorolni neked: a wifi zseniális rajta, mikor másoknak korlátozott wifit enged, ez a telefon lazán viszi a netet, nem jelez semmit, nem fagy le soha. Talán kicsit még korlátozott, de elvileg februárra kijavítják az esetleges hibáit. Küllemre is előnyös és nagyon stramm telefon, úgyhogy ha le is pottyantod vagy esetleg meg is ütődik, semmi baja nem lesz.

2012. dec. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Még gondolkodok rajta. Apával jövőhéten asszem elmegyek a Telenorhoz, és megnézzük a mobilokat. Már alig várom, hogy egy jól működő telefonom legyen.: DD Mivel az első okos telefonomat kapom, ezért könnyen kezelhető legyen, ez alap.:) Köszönöm a segítséget.
2012. dec. 15. 15:19
 10/29 A kérdező kommentje:
A Tipohoz micro sim kártya kell?
2012. dec. 15. 15:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!