Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4 vs samsung galaxy SIII?

Iphone 4 vs samsung galaxy SIII?

Figyelt kérdés
Szerintem elég gáz hogy az iphone sima 4-es most is kuva drága mint a samsungtol a galaxy SIII ami ujabb es joval tobbet tud a telefon is meg személy szerint nekem bejön a nagy kijelzo.Én nem tudom pedig vagy 2 év kulonbség van a telefonok kozott megis dragabb az iphone 4-es mint egy sgs3.Mi a véleményetek errol?Innen is latszik hogy az iphone csak divatmárka és nagyon tul van árazva!
2012. dec. 15. 17:44
 1/9 anonim ***** válasza:
miért kérdezted meg, ha magadba már eldöntötted?:D
2012. dec. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Figyelj, az apple csak van., hogy pénzt keressen. steve bácsi nélkül nem ér semmit.. A galaxy pedig mingent tud méég azt is ami fölösleges. tömören ennyi.
2012. dec. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mindkettő túl van árazva, kész. Most konkrétan nem erre a kettő modellre gondolok, hanem magukra a szériákra. A samsung egy szarkupacot is el tudna adni 10k-ért mint az Apple. Most is azt csinálják. Pl: Egy Galaxy Mini kész lopás, ennyiért van már jobb is.
2012. dec. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ja!amugy legelso azért mert kiváncsi voltak ti mit gondoltok rola:)
2012. dec. 15. 21:42
 5/9 A kérdező kommentje:
voltam*
2012. dec. 15. 21:42
 6/9 anonim ***** válasza:

Az a véleményem ,hogy ha nem tetszene neked a 4, akkor nem reklamálnál az árára.

Lehet érezni hogy neked ez kell.

Szerintem gyűjts rá

2012. dec. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
4 nem kell,SIII sem Note II-t fogok venni:)
2012. dec. 22. 10:16
 8/9 anonim ***** válasza:

Ezaz! Note II.

Áthozta egyik haverom, kimondottan kellemes, olyan visszaverő jó minőségű műanyag, mint az S3.

Ezenkívül ha nagy a kezed kényelmes benne.

Ezenkívül ennyi erővel helyetesít egy táblagépet is.

2012. dec. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ja soha nem volt táblagépem és igy 2 1x-re lenne nem valami nagy a kezem de engem nem zavarna meg a formája is szebb mint az S3-nak a home gombja nem tetszik az s3-nal a noteII-nel mar igen:)
2012. dec. 22. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!