Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos okostelefonra...

Androidos okostelefonra érdemes vírusírtót telepíteni? Melyik a legjobb ingyenes?

Figyelt kérdés

2012. dec. 15. 22:07
 1/2 anonim ***** válasza:
33%

Én 2 éve Androidot használok, és idáig 1 vírust sem kaptam be. Tudni kell, hogy mit töltesz le Play-ról, és ne warezolj. Ha ezeket betartod, akkor nem kapsz el 1 vírust sem.

Amúgy ebben az évben megtöbbszöröződött a vírusok száma droidra. Szerintem felesleges, de te tudod. Inkább csak foglalja a helyet. Ha már tényleg le akarsz szedni 1-et, akkor ott az Eset mobile security. Ők tudják, hogy mi a dolguk. Vagy ott a Kaspersky.

2012. dec. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 456465 válasza:
Szerintem érdemes! Manapság több vírus van okostelefonokra mint, pc-re. Én az Avast-ot ajánlanám, de bármelyik megteszi... Ha pl. nem akarsz 1000ft-okat fizetni Google Play-en egy jobb játékért, és különböző oldalakról töltesz le játékokat, akkor mindenképp érdemes!
2013. jan. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!