Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet változtatni egy rendelés...

Lehet változtatni egy rendelésen úgy, hogy már levan adva, de még 3nap mire ideér?

Figyelt kérdés

Rendeltem telenortól egy telefont, és a nap végére meggondoltam magam, és kinéztem jobbat, és pár 1000el drágábbat...és azt szeretném megváltoztatni.


Ha lehet, hogy lehet? Közsönöm előre...



2012. dec. 15. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Beszélni kell sürgősen velük, ameddig nem adják át a futárnak. Talán megértik a gondod, és mivel drágább a másik, szerintem azért szerintem belemennének a cserébe. Holnap vagy felhívod, vagy bemész 1 telenor üzletbe, és ott tudsz informálódni. De inkább menj be, ott biztosra tudhatod, bár akkor már meg is veheted a másik készüléket..
2012. dec. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne vedd át a futártól.

A postaköltséget bukod, de legalább tudsz tovább lépni.

2012. dec. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Házhoz szállítás ingyenes. Később eszembe jutott, hogy olvastam valahol az oldalukon, hogy amikor megkapják az értesítést, hogy én rendeltem tőlük telefont (nem vasárnap, mert akkor munkaszüneti nap van), felhívnak, hogy megerősítsem a kérésemet. Azt hiszem, az oldalon olvastam talán, vagy tévedek? Akkor hátha benne vannak a cserének.


Ja, és köszönöm az válasz!

2012. dec. 16. 00:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Megmondod hogy tévesen lett megadva a készülék típus. Ennyi.
2012. dec. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Közben, már hívtak, hogy erősítsem meg a rendelést!
2012. dec. 18. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!