Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segítség külföldre telefonvásá...

Segítség külföldre telefonvásárláshoz?

Figyelt kérdés
Külföldön élek és telefont szeretnék cserélni (jelenleg egy 100 éves samsungom van), de szeretném megtartani a kártyám (előfizetést kellene váltanom hogy megfizethető legyen a készülék de még úgy is nagyon drága lenne itt). A család karácsonyra összedobná nekem otthon, viszont akkor mindenképpen kártyafüggetlen kellene vagy feltöretni ( 1 hétre megyek haza úgyhogy idővel rosszul állunk). Kérdésem hogy melyik egyszerűbb? feltöretni hol tudom? kb mennyibe kerül? Ami a készüléket illeti is bizonytalan vagyok, ha jól tudom az iphone-ba más sim kártya kell, hasonló típusú telefon mi van még? Amin lehet whatsappot használni (külföldről nagyon praktikus lenne), a samusng galaxyt néztem de abból is van több fajta. Nem nagyon értek ezekhez a dolgokhoz úgyhogy minden tanácsot, tapasztalatot nagyon köszi!
2012. dec. 15. 23:01
 1/1 anonim ***** válasza:
42%

Bármilyen androidon megy. Jobban mint iPhoneon.

Én független S3-at vettem az asszonynak újonnan, de ha spórolni akarsz akkor vegyél egy jó állapotú használt Nokia N8-at. Azon is megy és minőségi telefon.

Függetleníteni is tudják, de találhatsz függetlenül is eladót.

Windowsos telót ne, azon irtó lassú.

2012. dec. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!