Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik lenne a...

Szerintetek melyik lenne a legjobb telefon nekem?

Figyelt kérdés
Naszóval, az ár számit és nem kellene egy fél tégla legyen. 13 éves vagyok, lány, az ösztöndijamból fizetném ki (mielőtt még mindenki jönne azzal hogy ennyi idősen nem kell jó telefon). Minimum 5 magapixeles kamera szeretném ha lenne benne. Netezésre, zene hallgatásra és letöltésre, telefonálásra és smsezésre használnám. Ha lehet akkor valami olyat mondjatok aminek jól birja az aksija is. Köszönööm :D

2012. dec. 16. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Sony Xperia Tipo.
2012. dec. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ismerem ezt a telefont, de nem igazán tetszik. azért köszönöm a választ :D (zöld kéz)
2012. dec. 16. 13:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az xperia u az a tökéletes választás számodra. 45000-ért lehet kapni, és enyiért magasan a legjobb.
2012. dec. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm, a nokia lumia 620ról vélemények ? Eddig samsung galaxym volt, inkább valami karcsóbb példányt szeretnék, minimum 2 évet ki kell hogy birjon mellettem
2012. dec. 16. 13:44
 5/5 kisvuk29 ***** válasza:
47%
A Lumia 620-ban olyan kevés RAM van,hogy Skype sincs rá.De az U tényleg jó.Vagy a Sola,mert ha letöltögetsz hamar rájössz,hogy kevés az az 5 GB ami az U-ban van.
2012. dec. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!