Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lányom most fog ballagni 8....

Lányom most fog ballagni 8. osztályból. Valami ilyesmi ajándék még, mint amit kért? ( Bőv. Lent.! )

Figyelt kérdés
IPhone 4s-t kért. Elég drága, és nem tudom hogy megéri-e ennyiért. Van valami ilyesmi telefon? Ami kb ugyanennyit tud, és olcsóbb?:) Nem kell hogy 100ezrekkel legyen olcsóbb, de azért.. Előre is köszönöm a válaszokat!:)
2012. dec. 16. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Az iPhone egyszerű divat telefon, lehet vele menőzni ilyen korosztályban de tudása közel nincs az árához... egyáltalán nem éri meg. Egy Xperia Sola 60k-ért sokkal jobb. Vagy ha már a 150k-s kaetgóriát nézzük mint amennyi az iPhone akkor Xperia T, Nexus 4 bár ezek alig vannak 100k felett mégis ezek a jelenleg kapható legizmosabb telefonok.
2012. dec. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%

Hülyeség, nem venném meg neki az iphone-t. Csak menőzésre használná, aztán ha lenyúlják / leütik érte, elég nagy a gáz...


A Samsung gyárt olcsóbbakat is.

2012. dec. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
A Sony Xperia P tud annyit, mint egy 16 Gb-os Iphone és vagy 60 ezerrel olcsóbb. Ha tényleg ilyen nagy tudást szeretne, akkor én ezt ajánlom. Egyébként én saját tapasztalatból mondom, hogy a gyerekek nagy része imádja cserélgetni a telefonokat, amint gimnáziumba érnek - körülbelül kétévente. Úgyhogy ehhez is mérd szerintem az összeget, amit rászánsz. :)
2012. dec. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
8. osztályban ne legyen egy gyereknek iphoneja... ismerősünk fia kapott egyet, aztán az utcán látták a kezébe, úgy összeverték egy szaros telefonért, hogy most is kórházban van... nagyon megérte nekik.. nem ajánlom a kisgyerekeknek a drága telefont, túl sok a gonosz ember, plusz ennyi idősen ne legyen már kinyalva a segge 100ezres telefonokkal
2012. dec. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!