Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » WiFi hiba. Mitől van ez? (lent)

Lambo96 kérdése:

WiFi hiba. Mitől van ez? (lent)

Figyelt kérdés
Van egy Samsung Galaxy Mini-m és az a gondom, hogy gyakran lekapcsolódik a wifiről ok nélkül és nem hajlandó visszacsatlakozni, csak ha én kézileg megteszem. Nem a távolsággal van baj, mert itt van mellettem és a router is jó, mert csak az én telómmal csinálja. Másik nagy problémám, hogy ha néhànyszor ki-be kapcsolom a wifit, persze nem egymás után, akkor egy idő után csak próbálja bekapcsolni a wifit, de elakad és elkezd fagyni a telefon. Ezt kb. fèl éve csinálja. Illetve ott van a néhai ok nélküli újraindulás. Mit csináljak? Van még rá garancia. A telefonon van egy-két karcolás, ill. néhol pici hibák. Ezért szólhatnak? Vodafonos vagyok. E kèrdés megírása alatt min. 3x csatlakozott le. Légyszi segítsetek cserébe pontozok. Előre is köszi.
2012. dec. 16. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Dobd ki a telefonod, ez a Galaxy mininél szériahiba! :( nem nagyon tudsz vele mit csinálni.

Esetleg a telefonodon állíts be statikus IP címet.

2012. dec. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát köszi... új telefonra nincs pénzem, szóval inkább passzolom ezt a "nagyszerű" ajánlatot. Mint írtad, ez szériahiba. Akkor mindenképp megcsinálják szervízben, nem?
2012. dec. 17. 06:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, míg garanciális a készülék, járj a nyakukra. Nem azért fizettél érte, hogy egy széria hiba miatt ki kelljen dobni.

Kötelesek megjavítani, ha nem megy ki kell cseréljék a telefont.

2012. dec. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!