Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a telefonról? : Myaudio Tab 5 Phone dual sim

Figyelt kérdés
Tapasztalatok is érdekelnének aki nem ismeri az is írhat véleményt csak az írja oda hogy neki nincs :) itt egy videó róla http://www.youtube.com/watch?v=uOlWvyvuvGo karácsonyra szeretnék ilyet 40000 forint a tescoban. ezt bármelyik szervízben megjavítják? Ez kínai telefon? Hogyha bemennék a szervízbe és megmutatnám hogy ilyet szeretnék venni a tescoban és tudna e segíteni azzal hogy válaszol pár kérdésemre hülyének nézne? bocsi hogy ennyit kérdezek egy kérdésben de nincs kedvem órákon át irogatni ki a kérdéseket meg 40000 az mégis csak pénz és nem akarok szart venni :)

#telefon #Android #Dual Sim #MyAudio #Myaudio Tab5 dual sim
2012. dec. 17. 00:26
 1/5 anonim ***** válasza:

"és nem akarok szart venni :)"


Ha nem életbevágó,akkor várd meg a 4-est.

2012. dec. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

[link]

Itt elég bőségesen kivesézik minden részletét a telkónak. (bocs, ha már túl vagy rajta)

Ha neked mindenképpen ilyen "giga" nagy képernyős mobil kell (ezek tipikusan mindig kissé színtelenek) és dual simes, akkor kategóriájában jónak tűnik.

2012. dec. 17. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ennyiért nem rossz készülék ez :). Kína hamarosan tarolja a piacot ha így folytatja.
2012. dec. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Papp Mihály válasza:
Szia. nekem egy myaudio phone series 5 plus telóm van (most is arról írok). Teljsesen hibátlanul működik az első perc óta. Én azt javaslom ha veszel eggyet akkor az első három nap alatt annyit hasznàld amennyit csak tudod. Kezdetnek csak egy aksit süss ki és mindent próbálj ki a telefonon, játék,net stb. Mert bármi pici baja is előjön azonnal tudod cseréltetni. Én a media marktban vettem és ott azt mondták hogy van magyar szervize, de ha valamivel mégsem bírnak akkor mivel egy csomó samsung motyó van benne megy àt a samsung szervízbe. Amúgy ez egy piac vezető cég magyarországon pl az mp4 ek nél. Szerintem jövő ilyenkorra màr mindenki ismeri mint a zte-t. Pàr éve még arról se tudtuk mi az. Én csak ajànlani tudom.
2012. dec. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2012. dec. 17. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!