Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Tipo kijelző és a...

Sony Xperia Tipo kijelző és a körülötte lévő műanyagborítás miért jön ki?

Figyelt kérdés
Szombaton vettem egy Sony Xperia Tipo-t és a képernyő körül lévő műanyag amin a SONY felirat van nekem 1-2 nap után amikor elsőnek kijött aztán visszatoltam és azóta folyton kijár olyan mintha elengedte volna a ragasztás. Van valakinek ilyen problémája? Holnap viszem vissza a Vodafonhoz hogy csináljon vele valamit és csak tudni akarom hogy lehet azt a problémát megoldani.

2012. dec. 17. 20:56
 1/4 gergoap ***** válasza:
Gyári hiba, vissza kell vinni. Nem érdemes ragasztgatással bajlódni, ha garis. Nálam nincs ilyen probléma szerencsére.
2012. dec. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értelek sajna nálam volt akkor. :(

Nembaj ma reggel visszavittem és azt mondták hogy vagy várok 15 napot és kicserélik vagy egy hasonló árba adnak másik fajtát mint pl: Sony-Ericsson Xperia Mini Pro vagy valamilyen Motorola mondom akkor a Sony jó lesz és így most ez van. :D

Am köszi hogy segítettél benne.

2012. dec. 18. 22:15
 3/4 anonim válasza:

Végre valaki aki látott már ilyet! Annyira nem örülök , mert sajnos az enyém is ilyen... Tegnap az egyik rózsaszín pontban azt mondták, hogy nem biztos, hogy ez garis hiba, menjek át a nagyobb pontba. Már bátrabban indulok neki...

3 hetes telefon...

2012. dec. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos az enyem is ilyen:(( ugy latszik akkor ez ilyen tipushiba
2012. dec. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!