Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenor one touch c, Samsung...

Telenor one touch c, Samsung galaxy y vagy Lg optimus L3?

Figyelt kérdés
Holnapra kéne és nem tudok dönteni. Indoklást is kérek, hogy miért jobb az egyik a másiknál.
2012. dec. 18. 17:09
 1/2 anonim válasza:

Volt szerencsém mindhárom telefont kipróbálni sőt nekem telenor one touch c-m van

kérdesedre a válasz a galaxy y rögtön felejtős rossz anyaghasználat rossz kamera rossz kijelző méret minőség

Az LG L3-mat boltban próbáltam ki az anyaga kiváló strapa kis mobil de a kijelzővel itt is vannak problémák a színek nem a legjobbak de viszont piszok gyors:)

angry birds space-t próbáltam rajta gyors és akadás mentesen futott rajta (első két pályát próbáltam)

Telenor One Touch C mint mondtam nekem is ilyenem van két hete használom szerintem jó az anyag használat 3mp kamera led villanó sokat segít a 3 közül ennek a legszebb Galaxy y-t mind kettő veri mind hárdveres mind kinézetre árban viszont drágább az L3.


Egyszóval minden esetben kompromisszumokat kell kötni ha játékra kell L3 de kisebb kijelző és rosszabb kijelző minőség ronthat a élményen ha internet és még a kisebb játékok mint pl angry birds asphalt 5 cut the rope ilyenek akkor inkább a c mivel szebb képe és nagyobb 3,5 inches kijelzője van.


Igazából ezt neked kell eldönteni én csak informállak téged:)

Remélem tudtam segíteni.

2012. dec. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
*ennek a legszebb a képe
2012. dec. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!