Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 5 home gomb kattog,...

Aladáraladár kérdése:

IPhone 5 home gomb kattog, mintha lenne alatta valami. De müködik rendesen. Mi a teendö? Fújjam ki sürített levegövel?

Figyelt kérdés

2012. dec. 18. 18:09
1 2
 11/17 anonim válasza:
Nekem is ezt csinálja az iPhone 6-om. Nekem a srác a Vodafonba ferdén tette rá egy picit az üvegfóliát,alig látható de kb 1mmel el van csúszva. Nekem szerintem ez miatt lehet. Nem tudom másnak van e összefüggés a kettő között. Én ha kattog mindig gyorsan nyomogatom sokat,és akkor utána az a normál 'puha' kattanása lesz. Valószínűleg semmi hatása a telefonra de néha engem is zavar.
2016. szept. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nekem most 6S van, és kb egy hete kezdett ez kattogni/recsegni azután hogy a hideg utcáról beértem a fűtött egyetemre, úgyhogy lehet hogy hülyeség de én arra gondoltam hogy nem-e az időjárásnak van köze a dologhoz? Esetleg valami kis fém cucc összehúzódik/kitágul a hőhatások változására, mert ha többször megnyomom egymás után, akkor nekem is "visszaáll" normál kattanásra. :D
2016. nov. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Nekem 6s em van és az is kattog néha mintha ki akarna ugrani, de ez a 7 esnél is fent áll úgyhogy iPhone "betegség" hiba nélkül működik az a lényeg fenéket érdekel ha kattog :D (mondjuk nekem csak akkor ha teljesen lenyomom, ha hidegbe használom és ennyi) Különösebben nem zavar. Remelem segítettem.
2016. nov. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Nigra96. A 7-esben nincs fizikailag benyomható home gomb. Tehát ha neked az kattog és ki akar ugrani akkor baj van.
2017. jún. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Adam1c1 válasza:
nekem is volt ilyen gondom az SE modellel. Rájöttem a jelenség okára. Nem egészen értem magam sem az összefüggést, de mióta beállítottam rajta, és aktiváltam az ujjlenyomat olvasót, elég hozzáérinteni az ujjam, hagyok neki egy röpke másodpercet, felismeri a lenyomatot, felpattan a lakat, és már nyomhatom is olyan puhán, mint ahogyan azt kell. Ha nem aktív ez a funkció, akkor továbbra is hozza az idegesítő jelenséget. Ha nem hagy neki időt az ember, és hamar nyom rá a gombra, szintén kattogást fog tapasztalni.
2018. dec. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Adam1c1 válasza:
Visszatért a jelenség nálam is (SE) . Minden megnyomásnál olyan, mintha beszakadna. De aztán van hogy újra szépen, puhán nyomható. Nem csak a hangja zavaró, de határozottan nehéz megnyomni olyankor. mintha időről-időre felkeményedne alatta a mikrokapcsoló, vagy nem tudom mi. nem értek hozzá.
2018. dec. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Krisztii Magyar válasza:
Én találtam egy segitheto választ, nekem jobb lett tole valamennyire [link]
2018. dec. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!