Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik már ilyen program...

Létezik már ilyen program bármilyen mobiltelefonra?

Figyelt kérdés

Létezik olyan program, bármilyen mobilkészülékre, ami feloldja az eredetileg rejtett számot hívás esetén?


Pl. Ha én a magyar mobilomon elrejtem a hívószámomat, majd úgy felhívok egy másik számot (külföldit: Indiait), akkor a hívott fél mégis látja a számomat, ha rendelkezik az adott programmal a készülékén?


2012. dec. 19. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen.

Elvileg bármilyen hívás számmal megy a hálózaton, csak a végberendezés előtt marad rejtve.

Gondolj bele, ha nem volna meg a hívó száma, a rendszer honnan tudná kivel kapcsolja össze a hívást?


[link]

2012. dec. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szerintem nem érted a kérdésem lényegét.


Létezik-e olyan program, ami mégis kimutatja a hívott fél képernyőjén a számomat, ha én rejtett számmal hívom?

2012. dec. 19. 13:47
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem érted a válasz lényegét.

Mivel a készülék nem kapja meg, mit vársz, mit mutasson?

Mivel nem a hívott építi fel a hívást, semmi beleszólása sincs.

Ha azt akarod hogy tudja a számod, küldd el sms-ben.

2012. dec. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Éppen az a célom, hogy NE tudja meg a számom.
2012. dec. 19. 14:32
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha készüléken ezt fel lehetne oldani és lenne rá progi, akkor az egész net hetek óta ezt harsogná teli pofával :)

Telefonálj fülkéből.

2012. dec. 20. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A GSM topológia nem alkalmas arra hogy a CID (CLID) megváltoztatásra/törlésre/befolyásolásra kerüljön a végberendezés által.


Túl sok filmet nézel.

2012. dec. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!