Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen wifi kód törő program...

Milyen wifi kód törő program létezik mobiltelefonra?

Figyelt kérdés
Igen, nekem kell :) Nem akarom rendszeresen használni, de mondjuk jó, ha van az embernek egy ilyen programja. Sosem lehet tudni.
2011. márc. 15. 20:52
1 2
 1/12 anonim válasza:
Kódolástól függően, számítogéppel sem gyors a feltörése a wpa/wep stb titkosításoknak, tehát gondolhatod, hogy pl egy hardveresen gyengébb eszközzel, például telefonnal, még lassabb, itt nem órákról hanem napokról beszélek, mégha írna is valaki ilyet, napelemes töltőt nefelejts el venni hozzá.
2011. márc. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Igen van, de milyen op.rendszer alá? Vagy az Neked mindegy?

WinMobil, Android, Bada, Iphonra való? Vagy mind leírjam?

2011. márc. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Válaszolni én sem tudok de az előttem levőtől érdeklődnék iTouchra való hasonló program felől!
2011. márc. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nokia C3-00-ám van. Ennyit tudok :D
2011. márc. 16. 16:12
 5/12 anonim ***** válasza:

Bocsáss meg, ha nekem kell megkeresni, hogy milyen op.rendszer fut a telódon, akkor ne akarj WiFit törni.

Azért a program nem gyárt sült galambot..

2011. márc. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 benike86 válasza:

zte blade-em van google android fut rajta

tudnátok segíteni mit töltsek le?

2011. márc. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Market.. Wirelles Cracker.
2011. márc. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Neumann Máté válasza:
nekem meg egy LG optimus Gt540-em van na már most ugye ez is androidos és hát wi-fi -s elöbb néztem hogy van olyan progi ami a wi-fi hálózatot mint bluetooth kapcsolatnak jelzi ki. az a kérdésem hogy szerintetek lehetséges eggyáltalán hogy wi-fi -t törjek ezzel a mobillal és ha lehet akkor kérnék program nevet és ha lehetséges oldal címet is, a második pedig az hogy ez a BT -s cucc működne szerintetek?
2011. jún. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Neumann Máté válasza:
találtam egy oldalt bár nem mobilokra tér ki de jó egy hely lehet kisérletezgetni ahoz hogy mobilra átírni a progikat és használható legyen aki elsőnek csinálja meg az nyer és nyugodtan eladhatja a mobil cégeknek milliárdokért a cuccot :D [url] [link]
2011. jún. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 mdomi7 válasza:

Tudja valaki erre a kódokat: ROUTER-01 Cíty273 SZZS



Kösziii

2011. aug. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!