Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » +Ez a teló megéri? +

+Ez a teló megéri? +

Figyelt kérdés

sony xperia tipo

egy xperiát szeretnék venni de 30K alatt!

az U az drága de remélem lessz olyan olcsó hogy meg tudAM venni!



2012. dec. 19. 17:28
1 2
 1/11 ;Daniíi válasza:
'tól függ,h mire akarod ...
2012. dec. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hát mivel majd megyel középiskolába így jó lenne használni netezésre, már nincs pénzen fényképezőre így fényképezésre is, meg mert sokat utazok agy játékok/alkalmazásokra. tudom hogy sokat várok el tőle, de ezekben mennyire jó a teló?
2012. dec. 19. 17:43
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem nagyon, mert a tipo egy Alsókategóriás telefon, azok között viszont az egyik legjobb.Gyűjtögess egy U-ra inkább, ne akarj azonnal okostelót venni, odébb van még a középsuli, és a szeptember.Ott a ballagásod is ezek szerint, gondolom csak kapsz pár ezer forintot szülőktől-rokonoktól, amivel ki tudod pótolni a jelenlegi keretet.Érdemesebb lenne egy U-ra beruházni, főleg, ha játszani is szeretnél majd a telefonodon.Vagy egy Solára, ha kell a bővíthető memória.
2012. dec. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
mert mennyi a tipo memoriája? ha van 5 körül akkor az nekem elég. de végülis a net kamera , alkalmazások(játékok- terén akkor jó?
2012. dec. 19. 18:37
 5/11 anonim ***** válasza:
A tipo memóriáa ha jól tudom 2,5 gb, de bővíthető, játékokból azért szerintem viszi a közepesen komoly játékokat is, viszont szerintem is spórolj az u-ra, annak 5,5 gb nem bővíthető memóriája van, és az teljes mértékben kielégíti az igényeidet, mert minden játékot elvisz, viszonylag jó képeket készít, kevesebbet akadozik, szebb a kijelzője, és nagyobb is, és nem sokkal drágább.(40000)
2012. dec. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 ;Daniíi válasza:
a helyzet az,hogy a tipo fényképezésre nem alkalmas,az u-nak se a legjobb,de klasszisokkal jobb,mint a tipo,több memóriája is van,nemhiszem h az az 5.5 gb nem lenne elég.zenehallgatás szempontjából is jobb az u,mert van rajta xLOUD teknológia,ami elvileg hangosít rajta,meg minőségen javít.ja és HD videókat lehet az u-val felvenni...
2012. dec. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
40K???? o.O pffu.. kicsit drága tud valaki erről link.et ide adni erről az áeakról? hol a legolcsóbb?
2012. dec. 20. 14:51
 8/11 anonim ***** válasza:
[link] itt is érdemes lenne megnézned, mert lehet, hogy találsz u-t esetleg valamivel olcsóbban.
2012. dec. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
tipon is van xloud (nekem is tipo van ) első okostelefonom és megvagyok elégedve vele. AMi kell nekem játék mindegyik megy + netezéssel sincs probléma
2012. dec. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Persze, hogy jó a tipo is, csak az u még jobb ár érték arányú, és nem sokkal drágább.
2013. jan. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!