Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen teló a Nokia Lumia...

Milyen teló a Nokia Lumia 920? És kb mennyibe kerül? Megéri olyat venni?

Figyelt kérdés
2012. nov. 22. 16:11
 1/9 anonim ***** válasza:

A Nokia mostani zászlós hajója! WP 8-as op.rendszer, rendkívül gyors, egyszerű kezelhetőséggel! Hardveresen üti a rivális Samsung (S3) és iPhone (5) legújabb csúcsmodelljét!


Ára kártyafüggelenül 180 és 220 között mozog a magyar internetes webshopokon! Hivatalosan Magyarországon a telefonos szolgáltatóknál várhatóan 2013 első negyedévében jelenik meg!

2012. nov. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2013 januárra várható, a jelenlegi 180-220-as ár egyelőre szürkeimportos ár, nem releváns, nem éri meg erre alapozni, szolgáltatónál úgy is olcsóbb lesz.Valszeg a 920-is ott fog kezdeni valahol, mint anno a 900, 150 mátyás környékén.WP8-as fronton meg megérheti beruházni rá, ha kell az offline navi és az egyéb nokiás szolgáltatások.Szvsz más miatt nem, mert a Windows Phone 8x by HTC ár-érték arányban jobb már most, és a Huawei Ascend w1 is jobb árral fog nyitni.Messze jobbal.
2012. nov. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát az kicsit drága lesz nekem azt hiszem.. :D Esetleg tudnátok ajánlani okostelót olyan 70-80-90e Ft körül? Viszonylag jó kamera, oprendszer meg nagy kijelző lenne a lényeg.
2012. nov. 22. 17:31
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha toábbra is WP fronton gondolkodsz, akkor ahogy ajánlottam, várd meg a Huawei Ascend W1-et, ezen az áron, vagy talán kicsit alacsonyabban fog debütálni hamarosan.
2012. nov. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És a mostani telók közül tudnál ajánlani? Nem lényeg a WP, csak amiket írtam. (kamera,kijelző,oprendsz.) De tényleg ilyen 90e Ft a nagyon max határ. :\
2012. nov. 22. 18:06
 6/9 anonim ***** válasza:

Sony Xperia P, vagy használtan Sony Xperia S, de lehet újan is hozzá lehet már jutni ennyiért, vagy ugyanígy HTC One S, esetleg Használtan egy Samsung Galaxy Nexus (A Nexus 4 előtti, azaz az ICS referencia modell, nem a Nexus S), Esetleg LG Optimus 4X HD-t ha találsz ennyiért (mondjuk ez alatt nem is szoktam LG-t ajánlani senkinek, de a 4X szvsz nem rossz).


A [link] -n lenne érdemes szétnézni első körön, mert 90 környékén nagyon jó hardverrel szerelt újszerú és még garis telókat is ki lehet fogni, szolgáltatós mellett még függetleneket is.Vagy mindenképpen új kell?

2012. nov. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát nem is tudom. Igazából kicsit parázok használt telótól ennyi pénzért. Mi van, ha kiderül, hogy hibás vagy bármi baja van? A pénzt már buktam is kb. Szerintem. Mondjuk nem tudom, hogy működik ez a dolog.
2012. nov. 22. 18:24
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egy Lumia 800 as is jó döntés lehet , az ára 66 ezer forint körül van és a maradék pénzre vehetsz rengeteg jó kiegészítőt és alkalmazást , de azt nem várhattad hogy a világ egyik legjobb telefonja a Lumia 920-ast közvetlenül kidobása után megkapd 90 ezerért . De különben én is készülök telefont venni és várok arra hogy a Lumia 820-nak leessen az ára .
2012. nov. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem tudtam semmit a 920-ról, azt se, hogy mikor jön piacra, hogy mennyibe kerül, semmit.. Csak hallottam a nevéről, és megkérdeztem.
2012. nov. 23. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!