Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan állítsam be helyesen,...

Hogyan állítsam be helyesen, hogy legyen internet?

Figyelt kérdés

Szóval, röviden a történet, fél orával ezelött feltettem itt eg ykérédst, hogy miért ninc sitnernet a telomon, pedig a mobilnet engedélyezve van, aztmondták törlödhetett a beállits, és kérjem el a helyes adatokat a szolgáltatomtol.. elis kértem, megis kaptam, mondták hogy ezt kézzel kell beirogatni, viszont a telefonomon teljesen más dolgokat lehet beirni(jobb oldal a képen) ,mint amit a szolgáltato küldött(bal oldal a képen)

és a kép: [link]


kérlek segitsetek, hogy mi mivel van átfedésbe azaz melyiket hova irjam, mert nemértek hozzá..

köszi


2012. dec. 19. 17:47
 1/3 A kérdező kommentje:
ja esetleg aki többet ért hozzá itt az egész pdf online: [link] 6 oldalbol áll..
2012. dec. 19. 17:53
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez alapján állítsd be

[link]


[link]

2012. dec. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
közbe már sikerült megoldanom az ügyfélszolgálat segitségével, de az oldal hasznosnak tünik, nagyábol igy kelett, ugyhogy ment a zöld kéz, azért köszi :)
2012. dec. 19. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!