Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia U megéri megvenni?

Sony Xperia U megéri megvenni?

Figyelt kérdés
Üdv. Telefont szeretnék venni, de nem túl drágán és néztem t-mobilban,hogy az xperia u dominó csomagban 40.500ft körül van. Egész jó ár, mert néztem, hogy 2magos cpu, meg ICS és HD kamera. Viszont olvastam pár tesztet, miszerint a kamerája nagyon rossz. Ez tényleg így van? Zavaró tud lenni a kamera minősége? Valamint az alján lévő világító sávról mit gondoltok? Ha este elővennem a telefont akkor megvakítana a fénye, vagy az is automatikus fényerővel rendelkezik mint a kijelző? Válaszokat előre is köszönöm

2012. dec. 19. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
40E forintért véleményem szerint nem kapsz ennél jobb ÚJ telefont.
2012. dec. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A kamerája egyáltalán nem borzalmas, szerintem egy erős közepes, és a led csík nem zavaró, mert összesen 3 másodpercig világít, és azért nem olyan fényes, hogy kiverje a szemedet, maga a telefon meg nagyon jó, és nagyon meg is éri az árát, és én is nagyon elégedett vagyok vele, ahogy szerintem itt minden xperia u tulaj.(komolyan, még nem olvastam itt olyan kérdést vagy választ, ahol valaki azt írta volna, hogy elégedettlen az xperia u-jával.)
2012. dec. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek, nagyon jó, ár-érték arányban a legjobb!Engem zavart a led csík, de csak 2-3 napig, aztán megszoktam.Vannak külön témák, én beállítottam egy "nem vakítót".Én jó képeket lövök vele, persze ha van fény. Legjobb akkor ha önkioldót használsz borús időben és leteszed a telefont, ugyanis megáll az oldalán..:-) Ez sok készülékről nem mondható el. MEGÉRI!!!
2012. dec. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!