Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 920 vagy 820?

Nokia Lumia 920 vagy 820?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb és miért?

2012. dec. 19. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
A Lumia 920 a csucskategoria, a 820 'csak' felsokategoria. Nekem 820 van, meg vagyok elegedve vele, viszont ha tobbet akarsz kiadni ra, akkor megeri a 920.
2012. dec. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 zollerspy ***** válasza:
Lumia 920 kitűnő választás, ha sokat fotózol este, mondjuk buliban (pureview, puremotion). Beépített vezetéknélküli töltője van, bár ehhez a külső töltő adó egységét külön kell megvenned. Nagyobb a képernyő. Lumia 820-nél a hátlapot is és a töltőt is külön kell megvenned, ha vezetéknélküli töltést akarsz. Egyébként minden másban ugyanaz. Ja még egy fontos dolog: 820 microSD-vel bővíthető.
2012. dec. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Lumia 920 nyilván jobb , képernyő felbontásban és kamerájában , de a Lumia 820 kicsit gyorsabb mert nincs leterhelve annyira a nagy felbontású képernyővel de ez szinte semmiben nem lehet érzékelni . Ha szeretsz fényképezni , és nem szereted magaddal hordani a gépet , és fel vágni is akarsz kicsit és a zsebedben is több a papírfecni akkor inkább a Lumia 920 , mert ha úgy vesszük simmán a fényképező gépekkel hasonló minőséget ad és akkor arra sem kell kiadni még mondjuk 40 000 ft , vagyis így nézve a 920 as jobban megéri .
2012. dec. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Német huhász válasza:
Szerintem a kokia lumia 820-at sokkal jobban megéri megvenni. A 920-nak nagyobb felbontású és méretű a kijelzője, ami nekem hátrány mert a 4.3col pont az elfogadható méret a 4.5 már kényelmetlen. Az akuja nagyobb kapacitású. Az előlapi kamerája nagyobb felbontású. Több benne a tárhely de amúgy a 820-at meg lehet bővíteni. Szerintem ezek nem életbevágóan fontos tulajdonságok, és az árukeresőn a 920 40000-el drágább mint a 820. Szerintem 80000-ért megéri 820-at venni, mert ilyen árkategóriában ehhez hasonló tudást nem nagyon kapunk, pl LTE,2x1.5 Ghz proci, elképesztő gyorsaság, vezeték nélküli töltési lehetőség. Szóval nem éri meg negyven ezer forinttal többet kiadni érte csak azért mert ilyen apróságokkal a 920 többet tud.
2013. jún. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!