Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Omnia II. telefonról...

Samsung Omnia II. telefonról lehet-e a törölni a windows op. Rendszert, és fel lehet tenni helyette androidot?

Figyelt kérdés
Úgy képzelem, hogy leformázom az egészet, és feltelepítek helyette mást, akárcsak egy számítógépen tenném. Előre is köszi minden tippet és segítséget.

2012. dec. 20. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet.
2012. dec. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet.


[link]

2012. dec. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De nem egy átlag felhasználónak aki úgy képzeli el hogy formáz és telepit egy újat. :)
2012. dec. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van benne valami. Mindenesetre megoldható, mégha nem is úgy, ahogy a kérdező gondolja.
2012. dec. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha így képzeled el a telepítést, akkor előtte sokat bogarászd a témát az xda fórumokon is :)


A linkelt fórumba belenyálazva engem nem győzött meg a dolog, ha lenne Omniám, nem csesznék el ezzel pár napot az életemből :) inkább keresnék egy atomstabil gyors wm-et rá, amivel nincs probléma.


"Az O2Droid nagyon nagy munka,és szép teljesítmény a fejlesztőktől. Viszont nem NAND-os.Összehasonlíthatatlanul lassabb,minden szempontból,mondjuk egy samsung galaxy 3-nál is. Antutu benchmark-on valami 1000 pont jött ki. A leggyengébb natív androidos gép is alulról súrolja a 2000 pontot. Az o2 doid arra tökéletes(volt nekem is),hogy aki nem látott még androidot,ill. még nincs pénze natív androidos gépre,megismerkedjen az android világával,és használja ezt a nagyszerű oprendszert :) De ha napi használatra, minél stabilabb androidot akarsz, vegyél akár gyengébb hw elemekkel felszerelt androidos telefont. A natív android mindenképp stabilabb és gyorsabb lesz azon,mint az o2droid. Én használtam hónapokig az o2 droidot,kipróbáltam játékokat, app-okat(megjegyzem ,nagyon sok nem is kompatibilis az o2-vel). Aztán szépen visszatértem a winmo-ra...mert normálisan ment a kamerája,mert gyorsabb volt,mint az o2droid,nem kellett 5 percet várni,amíg be bootol, nem kellett hosszú másodpercekig várni a tárcsázóra,nem indult naponta legalább 1szer újra...és még sorolhatnám"

2012. dec. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!