Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobiltelefonra hogyan tudnék...

Mobiltelefonra hogyan tudnék androidos alkalmazásokat letölteni INGYEN?

Figyelt kérdés
Van egy androidos telefonom. Azt tudom, hogy a Google Play-en lehet, de az biztonságos? Nem vesz le pénzt a telefonomról? Légyszi írjatok! :)

2012. dec. 20. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Könyörgöm...hogy a francba ne lenne biztonságos a saját boltja a Google-nek??...
2012. dec. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
nekem olyan tarifacsomagom van, amibe nem tartozik ingyen adatforgalom, ezért elvileg minden ilyen művelet pénzt vont le még az ingyenes alkalmazások letöltése esetén is. ezért beállítottam a csak wifin keresztüli letöltést illetve kikapcsoltam az adatkapcsolat a háttérben opciót és így megszűnt a probléma. de ha van a tarifacsomagodban valamennyi ingyenes adatforgalom akkor kár aggódnod. a google playen szuper alkalmazások vannak.
2012. dec. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha pénzbe kerül, akkor úgyis kéri a bankszámlád adatait.
2012. dec. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Neuhauser László ***** válasza:

"hogy ne lenne biztonságos"


Hát mondjuk úgy, hogy nekem már jelzett vírust az irtóm egy alkalmazásra...


Ismerősöm ugyanilyen telefonra leszedte (azon nem volt v.irtó) , és újra kellett neki rakni a telóját


Tehát a googla play se 100% biztonságos


De pénzt nem szed le, csak ha fizetőset akarsz leszedni...


Meg persze, az adatforgalmad után fizetsz, vagy "veszel" egy mobilnet csomagot

2012. dec. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm a segítséget! :)
2012. dec. 22. 14:49
 6/7 anonim válasza:
Töltsd le számítógépen és másold rá a telefonra, így tuti nem lesz ráfizetés, adatforgalom. Én így csinálom.
2012. dec. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. jan. 4. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!