Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnék új Androidot...

Hogyan tudnék új Androidot tenni a samsung galasy s (i9000) telefonomra?

Figyelt kérdés

Valamennyire értek hozzá, de egy galaxy s yp-g70 alaplapját már kinyírtam ezért most inkább kérdezek.

Hogyan tudnék lehetőleg Odinnal feltenni gy új androidota telefonomra? Igazából a hogyant tudom, inkább melyiket?

Milyen 4es androidot tehetek a telefonomra ami stabilan fog futni rajta? Kéne egy olyan android amit valaki már kipróbált lehet cgmodis de j.b. is lehet. Küldjetek nekem egy olyan linket ahonnan egy működő 4 es androidot letudok szedni a galaxy s-emre.

Igazából találtam jó rendszert de .zip és nemtudok zipből telepíteni mert nincs benne a gyári boot menüben olyan kéne ami .md5 amit odinnaél feltudok rakni.


2012. dec. 20. 22:34
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

itt minden részletesen le van írva főzött romokhoz.

[link]

itt a gyári odinnal telepíthető romok vannak.

2012. dec. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hasznos válasz volt. :)
2012. dec. 22. 03:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!