Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehetséges lenne Androidot...

Lehetséges lenne Androidot tenni a telefonomra?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogyan? Nem érdekelne, ha fagyna, de azt tudom hogy a mobilomat feltuningoltam, és így 256 MB ram van benne, és 600 MHz-s proci van benne. Segítsetek! Válaszokat előre is köszönöm és zöld kézzel jutalmazom :D!
2011. aug. 16. 19:50
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Csak gyárilag lehet Androidot. Badára, Symbianra csak 1-2 ügyesebb tudja rászenvedni.
2011. aug. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Milyen telefonod van? (amúgy nincs erre lehetőség!) Ilyet még nem hallottam. Androidos témát már igen, és tisztára olyan a teló mint az Android. (de olyan, hogy tényleg Android legyen, olyan nincs) Akkor nem lenne értelme okostelefonokat, meg Androidosokat venni! Mindenki vesz egy S5230-at, aztán "felnyom rá" egy Androidot! xDDD
2011. aug. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
iphone-ra raktak androidot :)
2011. aug. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
25%

Azért a telefon nevét is leírhattad volna. Ha S5230 ne is álmodj.


Ha iPhone akkor lehet :D.

2011. aug. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi a különbség az iPhone és az Smittoménmennyi között. Semmi. Mind a kettő 1 szaros telefon. Na jó, a teljesítményük a különbség. De az én telefonom annak nincs neve. Én csináltam :D Ezt nem lehet elmagyarázni. Várjatok, kitaláltam. A neve Ropi R2 :D mert ropika mindenhol a felhasználónevem. Az a lényeg sztem, hogy a firmware-t rá kell nyomatni. Az én telómon nincs firmware, azért akarok androidot. :D Ennyi.
2011. aug. 16. 21:04
 6/26 A kérdező kommentje:
Egyébként az S5230 tényleg egy rakás fos. De ha jól tudom az én "telefonom" teljesítménye vetekszik egy iPhone-al.
2011. aug. 16. 21:06
 7/26 anonim ***** válasza:
51%

Olyan nincs hogy egy telefonnak nincs neve.


Vagy te fogtál és csak úgy pikk pakk kész lett a telefon? Saját kezüleg szerezted be, illesztetted egymáshoz, próbáltad ki, szerezted be az anyagokat, érintőképernyőt és beszerelted vagy mi?


Mutass már róla képet mert valamiért nagyon kamukérdés vagy kamuválasz érzetem van :D.

2011. aug. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Na azért megnézném egy benchmarkban mennyire veri le az a kedvés RAM meg az közepes órajelű proci a felsőkategóriás készüléket.


A ROM meg hol marad? :D.

2011. aug. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Hallottál már érintőképernyős monitorról? Olyan a kijelzője.
2011. aug. 16. 21:36
 10/26 A kérdező kommentje:
ROM hol marad? Az majdnem ugyan az mint a ram. Csak a ram gépeknél, a rom telefonnál. Ennnyi. Nagyon nagy. Jah és képet nem tok adni mert az egyetlen fényképezőgépemet szedtem szét hogy legyen benne kamera XD
2011. aug. 16. 21:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!