Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan telepítsek olyan...

Hogyan telepítsek olyan Android rendszert ami zipbe van, ha a boot menüben nincsen olyan, hogy "-install zip from sd card"?

Figyelt kérdés

Új rendszert szeretnék tenni az Androidos telefonomra. Meg is találtam a megfelelő rendszert, de .zip-ben sikerült leszednem. Úgy tudom azt csak a boot menüből lehet telepíteni.


A telefonomon Android system recovery <3e> boot van.


Kb. így néz ki: [link]

(Csak ugye <3e>, és van az alján még egy olyan, hogy "-format internal sd-card") (de mundjuk utobbi lényegtelen mert semmit sem szeretnék formázni.)


Úgytudom, ilyen kéne hozzá:

[link]


Hogyan tudom feltelepíteni a kiválasztott rendszert ha nincs a boot menüben "install" lehetőség.



Amúgy a telefonom egy Samsung Galaxy s I9000.

(ha valaki talál működő JellyBean4es vagy CyanogenMod10es rendszert ami .md5ben van tehát tudom simán Odinnal telepíteni, annak a linkjét is elfogadom)

De az lenne a legjobb ha a kérdésemre megkapnám a választ.


Előre köszi :P


2012. dec. 21. 01:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Apply sdcard:update.zip


Ha kell nevezd át update.zip névre...

2012. dec. 21. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ennyire nem lehet egyszerű :o
2012. dec. 21. 02:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen rom-ot töltöttél le hozzá de azért nézd meg hogy a rom-hoz nincs e leírva hogy csak CMW-ből lehet telepíteni mert ha igen akkor ez így nem jó.

Először a CMW-t kell feltenni a telefonra.

2012. dec. 21. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Beviz Elek ***** válasza:

A mostani recovery-vel tedd fel a cwm recoveryt (clockworkmod), majd ott lesz olyan funkció és mindenképp kell a telepítéshez. A mostaniban is van olyan (gondolom a kék témájú xrecovery), csak picit máshogy van elnevezve.

amúgy ha romot, recoveryt telepítesz recoveryben, az mindig zip-ben lesz. Ha pedig gyári romot húzol fel programmal, akkor az pedig ftf-ben.

én SE párti vagyok, azon telepítgettem mindent össze-vissza, de a lényeg ugyanarra épül...

2012. dec. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A samsungnál nem ftf-ben vannak a gyári rom-ok. Hasonló a kettő az biztos de nem ugyanaz.
2012. dec. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!