Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segítséget, tapasztalatokat...

Segítséget, tapasztalatokat kérhetnék Sony Ericsson XPeria Mini Pro telefonnal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Valaki tud érdemi információval szolgálni nekem, hogy egy legfrissebb szoftverrel rendelkező SE XPeria Mini Pro telefon miért nem tudja kezelni normálisan a 32 GB-os memóriakártyát? Többfélét kipróbáltam, elsőre tökéletesen kezeli, majd amint másolok rá dolgokat akár adatkábelen, akár bluetooth-on, rövid időn belül "tönkremegy" a kártya és a telefon nem tudja kezelni. Formáztam a kártyát telefonnal, számítógéppel, de hiába. Még fényképet sem tud rámenteni a saját kamerájáról, mert azt írja, hogy a kártya írásvédett. Jelenleg egy 8 GB-os van benne, azzal tökéletesen működik. Valaki tudna ebben nekem segíteni, hogy ez miért lehet? Köszi a válaszokat előre is!

2012. dec. 21. 09:48
 1/8 anonim ***** válasza:
microSDHC? mert azt irják azt kezeli 32gb-ig.
2012. dec. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Beviz Elek ***** válasza:
kártya márkája?
2012. dec. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
microSDHC kártya. SanDisk márkájú. Kettőből kettőt nem kezel. :-(
2012. dec. 21. 11:56
 4/8 anonim ***** válasza:

Eredeti kártya?


Hamisítványok szoktak ilyet csinálni.

2012. dec. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Eredeti SanDisk... Párom Samsungjában tökéletesen működik... Rgy Galaxy Ace-ről beszélünk...
2012. dec. 21. 13:15
 6/8 anonim ***** válasza:
Én pont most vettem memókártyát, MicroSD HC-t, igaz 8Gb-os, de Kingston, és azt felismeri, legújabb android-al.
2012. dec. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja és nekem is Mini Pro van :)
2012. dec. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A 8 GB-ost nekem is kezeli csont nélkül. Az szintén microSDHC. A 32 GB-ost nem tudja kezelni.
2012. dec. 21. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!