Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a tulajdonosok véleménye a...

Falcon1996 kérdése:

Mi a tulajdonosok véleménye a Sony Xperia Sola-ról?

Figyelt kérdés
Hogy mennek rajta a játékok? Mennyi ideig bírja az akku? Olvastam, hogy beépített akkumulátor van benne. Tehát ha tönkremegy az akku, akkor vége a telefonnak? Milyen felhasználói véleményetek/élményeitek vannak?

2012. dec. 21. 12:49
 1/7 anonim válasza:
5%
elég rossz
2012. dec. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Beviz Elek ***** válasza:
Fater vett olyat, èn tartom karban. Nagyon meg vagyok vele elègedve a beèpìtett akksin kìvül. Gondolom lehet cserèlni gond esetèn, de tuti dràgàbb egy normàl akksinàl. Ha maga az alkatrèsz nemis, de szerelèsi dìj màr van.
2012. dec. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem sola-m van, hanem u-m, de az u lényegében ugyan az, mint a sola, és próbáltam már a sola-t is, és az u-mal nagyon meg vagyok elégedve, és a sola is nagyon jó, és az tény, hogy a sola az egyik legjobb a kategóriájában.
2012. dec. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
nekem solám van és nagyon szeretem, játékok pöpecül mennek,az aksi ha egész nap folyamatosan használod (játszol rajta, zenét hallgatsz) akk délutánra teljesen lemerül, egyébként kb. 2 nap. a beépített akkuval eddig semmi bajom, (fél éve használom)
2012. dec. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

az első válaszoló valami elvakult Apple felhasználó lehet.

Én kb 2 hónapja használom a Solát , nagyon megvagyok vele elégedve. Van jópár játék rajta, akadásmentesen mennek android 4.0 is. Naponta töltöm, de hát ez nekem nem nagy gond. Miért is lenne? nappal használom, este lemerül ,felrakom a töltőre,és reggel leveszem. Szerintem ez logikus. Kb olyan mint nekünk embereknek az alvás. :) Mi is minden nap alszunk :)

Meg amit még meg kell említsek ,az az hogy GYÖNYÖRŰ telefon. Ha lerakom az asztalra, mindig csodálkozom rajta. Vékony, nagy képernyő, csak úgy virít az elegancia róla.

2012. dec. 23. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 jani199417 válasza:
Otthon is könnyen cserélhető az aksi vagy én nekem az volt.
2013. nov. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Rettenetesen rossz telefon. Most adtam el októberben mertmég telefonálni sem lehetett vele mert amikor hívtak akkor befagyott a játékék mennek rajta csak fagy ne vegyél sony xperia sola-t de egyáltalán ne is vegyél SONY-t mert használhatatlanok két is merősömet is rábeszéltem (akkor vettem meg) eggyikük xperia GO-t vett a másik pedig xperia P-t de mind a ketten megbánták mert fagy a telefonjuk.
2014. jan. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!