Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 30-35ezerért milyen telefont...

30-35ezerért milyen telefont érdemes venni?

Figyelt kérdés
Androidos kell és legyen rajta wifi.

2012. dec. 21. 12:53
 1/5 anonim válasza:
szia én most vettem a fiamnak egy samsung galaxy y-t, azon van minden és csak 25e ft volt zsír újjonan . Tudom ajánlani
2012. dec. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Y-t semmiféle képpen..inkább Xperia Tipo de ha gyűjtessz még 1 kicsit akkor Xperia U
2012. dec. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

galaxy y nehogy vegyél, nagyon gagyi lefagy, lassú Sony Xperia Tipo sokkal jobb! Én ma próbáltam ki media markt-ban, nagyon jó! :D


[link]

2012. dec. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Galaxy y-t semmiféleképp!!!

Az a leggagyibb androidos telefonok közé tartozik, az y-nál gagyibb androidos telefon már nem sok van, és azok is kínai noname márkák termékei, normális márkából nincs rosszabb telefon, mint a galaxy y.


Ennyiért magasan a legjobb az xperia tipo, és az fényévekkel veri a galaxy y-t minden téren.

2012. dec. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Xperia Tipo szerintem mindenképp! Legjobb ebben az árkategóriában.
2012. dec. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!