Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van olyan itt aki használja a...

Van olyan itt aki használja a T-mobile Go! Net M-et?

Figyelt kérdés
2012. dec. 21. 14:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Én. Korábban is használtam már, most visszatértem rá. Miért?
2012. dec. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
arra lennék kívácsi h ha megrendelem akkor 90Ft levesz a kártyámról és használhatom 2hónapig? és te mennyire sűrűn használod? tehát kb. mennyi ideig bírom használni h ne lépjem túl? és ha véletlen túllépem akkor még levon valamennyit?
2012. dec. 22. 09:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha még nem voltál előfizetője és még tart az akció, akkor igen, az első két hónapban 90 ft az M és az S, az L pedig 990. Két hónapon túl az S 600, az M 990 és az L 1990et számláz ha jól emlékszem. Túlforgalmazási díj egyiknél sincs, csak lekorlátozzák a sebességét, de akkor már nem vonnak le több pénzt.
2012. dec. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ja, és nekem ki szokott tartani majdnem a hónap végéig, de attól függ mire használja az ember. Ha sok videót nézel, zenét hallgatsz, képet nézel neten stb, akkor hamar elfogy.
2012. dec. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És mondjuk ha megrendelem használom egy hónapig akkor automatikusan leveszik a 2hónap 90Ft-ját vagy akkor nem?vagy egyszerre vonja le? ..Inkább csak Facebookozásra használnám.
2012. dec. 23. 09:00
 6/8 A kérdező kommentje:
és honnan tudom h túlléptem? és ha túlléptem akkor még használhatom csak lassabb lesz?mennyire lesz lassú? használható?
2012. dec. 23. 09:00
 7/8 anonim ***** válasza:
facebookra szerintem kb elég ha másra nem használod. Azt lehet is lassítottán használni, csak a sok kép miatt azért jóval lassabb lesz. Vannak adatforgalom figyelő prg-ok, azzal kbre tudod mennyit fogyasztottál. Ilyen pl a 3G Watchdog prg.
2012. dec. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
első két hónapban 90 ft/hó, havonta fizetendő. 3. hónapban már a normál díj
2012. dec. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!