Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy iphone 3g-m és akartam...

Van egy iphone 3g-m és akartam csinálni egy apple ID-t csináltam is megadtam az email címemet is, csak hogy nem érkezett meg a levél.1 nappal később. LENTEBB?

Figyelt kérdés
A gépről regiztem megadtam a email címemet és be akartam lépni az iphone-on de nem engedett,hanem újat kell csinálnom azt írja ki,ezzel még nem is volt baj,hanem az apple rögtön kiválasztott egy bankártyát és nem lehet megváltoztatni.Ötlet?

2012. dec. 21. 16:50
 1/2 szandika 1130 válasza:
az itunes ba ugy regisztrálj h ki vagy jelentkezve és egy igyenes program letöltésére kattintva felkinálja a regisztrációt ez azért fontos mert akkor a regisztrációnál ki tudod választani h ne kelljen bank kártya addatai. utána hamis adatok és már mehet is! :) sok sikert
2013. jan. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Zsazsa92 ***** válasza:
Köszi válaszoló ,zseni vagy!!:)
2013. jan. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!