Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szereznék telefont venni....

Szereznék telefont venni. Segítség? Jó válaszokért megy a zöld!

Figyelt kérdés

Én egy Xperia Sola-ra gondoltam.

Mivel a T-mobilnál nem kapható ezért függetlenül rendelném a neten.

Mi a véleményetek a telefonról?

- ICS (4.0) után akad?

- viszonylag jó képeket csinál?

Netezésre és filmekre kell, tehát 1 szóval szórakozásra.

(Csak azok kapnak zöldet, akik válaszoltak az alábbi 2 kérdésre + linkelnek a netről egy független solát ide!)



2012. dec. 21. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:

a sony-k k.rva szép képeket csinálnak, nekemis sony van szintén 4.0-val (mondjuk az enyém főzött rom) akadás nélkül megy

[link]

[link]

nem a zöldért válaszolunk :'D legalábbis én :) csupán emberi segítőkészség ill szakmai hozzáértés felhasználása szinten tartása

2012. dec. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

:)

Sokan a zöldre mennek.

2012. dec. 21. 23:57
 3/4 anonim ***** válasza:
61%
A sony-k nem csak jó kamerájú telefonok, hanem jó telefonok is. A sola nagyon megéri, nekem az xperia u-mon nem akad az ics, és az u az léjyegében ugyan olyan hardverű, mint a sola.
2012. dec. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 gaxal ***** válasza:
Na nekem sola van eddig egy játék sem akadt meg rajta, hangszórója jó, bravia engime is van rajta, internet is hasít :D nekem megérte
2012. dec. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!