Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Okostelefon: Google Play Sore...

Okostelefon: Google Play Sore fizetős alkalmazások, hogyan?

Figyelt kérdés
Vettünk egy Samsung Galaxy S Advance okostelefont. A Google Play Storen van egy jó alkalmazás fizetős 215 Ft kb. Ha megveszem csak egyszer kell érte fizetnem amikor megveszem vagy játék közbe is? Ha előfizetős vagyok akkor az árát egyszer hozzáadja mintha annyit még telefonáltam volna és a hónap végén annyival többet kell fizetni ugye? A válaszokat előre is köszönöm :)

2012. dec. 22. 15:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy programért egyszer kell fizetni, de lehetnek olyanok hogy progin belül szolgáltatásokért fizetni kell( pl plusz energia pontok)

Bankkártyát kell megadni, nem a telefon számlához adódik hozzá.

2012. dec. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 |Orfeusz| ***** válasza:
Csak megveszed és utána nem kell többször fizetni. Sőt, ha van más androidos kütyüd azon is letöltheted ingyen.
2012. dec. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
(RPC:S-7:AEC:0) nekem ezt a kódod adta be, azt irta hogy nem birja a szerverről lekérni az adatokat, miért?
2012. dec. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!