Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows phone 8S By HTC vagy...

Windows phone 8S By HTC vagy Nokia Lumia 620?

Figyelt kérdés
Igazábol a specifikácójuk ugyan az szinte csak a kijelző mérete más és szerintem a htc arányaiban kicsit drágább?de kinézetre sem tudok dönteni más tulajdonságokban esetleg tud v ki segíteni?

2012. dec. 22. 22:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Inkább a 620 a Nokia saját szoftveres tuning csomagja miatt.Gondolok itt a drive-ra, a maps-re, és minden egyéb Nokia stuff-ra.
2012. dec. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%

A lumia 620 egyik leggyengébb eresztés WP7 (!) fronton. A 8S legalább memóriakátyával bővíthető és már WP8 fut rajta. A Lumia 610 még a saját WP7-eséhez is gyenge.

Ha mindenképpen WP akkor nézz egy másikat de wp8-nál ne add alább. Sok bosszantó hiányosságot kijavítottak.


A kettő közül egyértelműen a HTC 8S az amelyiket választanám.

2012. dec. 23. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Ötnek hívnak nem vagy 100as az biztos.620 az ez:Wp8 stb.: [link]

Ez meg a 610: [link] Ég és föld a különbség.Amúgy ha WP,akkor Nokia.Offline(adatforgalom nélküli)navigáció,exkluzív Nokia alkalmazások,amik csak a Nokiákra szedhetők le stb.

2012. dec. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Igazad van kevertem a 610essel :D észre sem vettem de később már a saját hozzászólásomban is áttértem rá. Tényleg a nokiának az új kis wp8asa 620néven került be.
2012. dec. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Megszoktam hogy az amúgy olcsó 610es van mindig kérdések terítékén ami nem egy nagy eresztés wp7 fronton. A 620assal nincs tapasztalatom. Kicsit szerencsétlen névválasztás mert könnyen asszociál az ember az előzőre.

Ha annyi sirámot hallgattál volna a szegény 610esről mint én :P hát te sem gondolnád máshogy.

2012. dec. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Pedig nem nehéz megjegyezni.Kerek, és 10-re végződő lumia a 7.x-es időszakból van, 20-assal a wp8-asok jönnek.
2012. dec. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%

Ja-ja. A kis Nokia rajongók szívébe taposni nem szép ám most hogy megy az anyahajó csődbe :D


A 610 tényleg szar de mondok valamit a 620 is az! :D nagyon. Inkább gyűjts egy rendes készülékre ha már ennyit rááldozol. A nokia márka ne tévesszen meg, nem jött be nekik egy csomó dolog, ez a wp hajó se menti meg őket, a microsoft hamarosan lenyomja a surfacet az emberek torkán addigra már a Nokia "híres" alkalmazásai mind multiplatformok lesznek (a Maps véletlenül már kijött mindenre :P de pl androidon vagy iphoneon eszembe nem jutna felrakni, mikor a választék bőségesen jobb alkalmazásokat kínál, de már az eredeti simbyn is)


A HTC 8S-t sem választanám. Egy vacak, de a htc alsó kategóriába nem is tud szerintem igazán tervezni. Ez a készülék pl a kijelzőjénél selejt szerintem. Egy darabig volt hozzá szerencsém.


A gond ott kezdődik hogy a Nokiának meg a HTC-nek is ezek az olcsó fröccsöntött vackai nem érnek annyit amennyiért ott vannak. Inkább nézz valami mást.

2012. dec. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Én csak annyit tudok, hogy ha 600-assal kezdődő nokiát hallok a telefonba vagy az ügyféltől már mondom is neki a bevált mantrát amivel próbálom óvni a mundér becsületét, de ugyanakkor tudom mi van a háttérben :D


Szerettem a nokiát anno és tényleg nem áll túl jól a szénájuk most, de szerintem ügyes az új marketingjük, még nem kell őket leírni. Ugyanakkor a kezdőárát megnéztem most a 620nak... no comment. Bár a 610eshez képest specifikációiban ez sokkal korrektebbnek tűnik. Majd elválik ha már pár hete a piacon lesz hogy mennyit nyavajognak miatta :D

2012. dec. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Szerintem is a 620 inkább a 710 utódja,mint a 610-é,de pl.a 830 is gyengébb lesz,mint a 820 állítólag.A finneknél érdekesek ezek a típus szám választások.Össze-vissza.Nokia Lumia 505 is van már 7.8-al,nyilván nem gyengébb mint az 510.Ez a 620 is sz.r kommentre meg azt szoktam mondani,hogy köszönjük emese!:)Biztos komoly tapasztalásod van a 620-ról.Meg úgy általában,ha láttál már Nokia Maps-ot Nokián,tudnád hogy az iOS-es Nokia Here köszönő viszonyban nincs vele.Elárultad,hogy fingod sincs az egész Nokia WP világról.Várjunk csak,negatív véleményedet megindokolni nem tudod(köszönjük emese szindróma),a hozzászólásodból kiderül hogy lövésed sincs.Megvan!!!Android fan vagy!!!Durci vagy,mert a Nokia nem ad ki isteni droidot.Hát ha a Gogli annyi pénzt ajánlott volna mint az MS biztos azt is adna ki a Nokia.1.5éve ezt hallgatom a droid fanoktól,hogy csőd!!!Unalmas.Közben a WP terjeszkedik,a Nokia részvények emelkednek,Elop most nyilatkozta,hogy nem készültek ekkora érdeklődésre a L920 iránt,fel kell turbózni a gyártósorokat.Minél sikeresebb a WP,meg a Nokia annál hangosabban mondják a droid fanok,hogy CSŐD!!!Ez nekem tetszik.:)Surface Phone meg nem egy kategória lesz,kb.iPhone árba saccolják,de olyat is hallottam hogy még annál is drágább lesz(Jézusom).A burkolat:ja a Samsung tejfölös pohár műanyaga az a Király!!!Ne vicceljünk,pont a Nokia,meg a HTC az aki még odafigyel a burkolat minőségére.Az SGS3 csúcskészülék hátlapjáról két szó jut eszembe,gusztustalan pofátlanság.
2012. dec. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%

Azért el nehogy sírd magad közben :D

A nokia minden mástól függetlenül van csődben :P a 920 jól megy neki de minden más szarul, azt is a jó marketingnek köszönheti. De legyen jó nekik és támadjanak fel egy géppel (bár jobb ha sietnek mert miután már a butatelefonos eladásaik is meredek zuhanásba kezdtek, eladták a székházukat és hasonlók jobb lesz ha belehúznak)


Köszi használtam már nokia mapsot. A nokia minden alkalommal képes bebizonyítani, hogy képtelen ergonomikus designet tervezni. Az N9-el anno domborítottak egyet azóta se tudnak róla leszállni de szoftveresen még mindig egy hulladék, és lassan unalmas lesz az N9 design minden egyes telefonon. Navigációt akarnak? Ok. De van egy tucat jobb, sokkal jobb megoldás akkor minek szenvednék az övékkel?


Nokia tényleg nem ad ki droidot :D előbb adna ki iOS-t. Nem nagyon füllik a foga hozzá hogy valaki hozzányúljon a becses szoftveréhez. Inkább izzad rajta hogy olyan hasznos szeméttel tömje meg ami a kutyát sem érdekel. Get Rihana meg hasonló húzások mint szoftverfrissítés. Meg signozd az alkalmazásokat ha már egyszer a piactér 1 héten 5 napot nem elérhető... hol vagyunk? talán az oviban? Oh igen pontosan ott vagyunk! :D

2012. dec. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!