Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 800 vagy HTC...

Nokia Lumia 800 vagy HTC Windows Phone 8S?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb?

2012. dec. 20. 21:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A 800 olcsóbb, de a 8S jobb, mert azon WP8 van.
2012. dec. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
szerintem is inkább wp8. valahogy szimpibb a HTC
2012. dec. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Várd meg szerintem a Lumia 620-at.WP8-as az is,és a Nokia több extrát ad,és a 620-at ebbe az árkategóriába szánja a Nokia.Januárban jön ki.Nyilván jobb a 8S mint a 800-as,de a 620 is WP8 lesz,még lehet olcsóbb is mint a HTC,Nokia támogatással.(Offline navigáció,exkluzív Nokia alkalmazások stb.)Ne ijedj meg a színektől,ez is lesz feketében is: [link]
2012. dec. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
szerintem is várd meg a L620-at.
2012. dec. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
A 620-nak nem nagyon tetszik a külseje
2012. dec. 21. 23:23
 6/16 Tutti -frutti válasza:
HTC telók nagyon jók!!
2012. dec. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Itt a lumia 830 is, [link] meg szerintem lesz 720 is majd,tehát lesz egy pár olcsóbb WP8-as Nokia.Tényleg jó a HTC,de a Windows Phone-t a Nokia támogatja legjobban.Frissítések is a Nokiákon a legjobbak,többet adnak.Úgy is mondhatjuk,van a Windows Phone,és a Windows Phone Plusz Nokia.Hidd el nem túlzás.Ez egy jó példa a WP7-es telefonok frissítése(7.8),többet kapnak a Nokiások: [link] Ezért ajánlok első sorban Nokiát,ha Windows Phone-ról van szó.
2012. dec. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Csak azért kapnak többet a Nokiásik/Adnak többet Elopék, mint mások, mert valahogy, valamivel ki kell másszanak a csőd széléről, és ha már nem is mindig reálisak az áraik(L900 remek példa), szoftveres oldalról igyekeznek annyi pluszt adni, hogy a lehető legjobb WP fant magukhoz rángassák.Hidd el, lóf*sszal nem kapnál többet, mint a Samutól, vagy a HTC-től, ha nem lenne ilyen helyzetben a Nokia...


Kérdező:


Ha WP8-as telefon kell mindenképp(először érdemes eldönteni, hogy kell-e az plusz, amit a 7.8-hoz képest nyújt), akkor várj még, mert néhány gyártónak még most jönnek majd a modelljei.


[link]


Én ezt is megvárnám.


Egyébként a kettő közül szvsz a htc 8s.

2012. dec. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
legtöbb*
2012. dec. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
R081,először is teljesen mindegy mik az indítékok,hogy miért jobb a Nokia WP,mint a HTC WP szerintem nekünk mint fogyasztóknak.Második az,hogy az is az oka,hogy a Nokia ráállt a WP-re(persze a Microsoft pumpál is cserébe egy csomó pénzt), a HTC meg a Samu android vonalon nyomja,a WP csak második platform.Harmadik,a Nokia több szabadságot kap az MS-től pl.zenevágó app,Bluetooth adatküldés csak a Nokia WP7.8-ra lesz,a többi WP7-esre(Samu omnia7 stb.)nem.Az egyedülálló alkalmazások (pl.Nokia Városnéző)meg azért van mert a Nokia teljesen ráfeküdt a WP-re,a többi gyártó meg kiad WP-t is,csak mert ebből a buliból sem akarnak kimaradni,de nem igazán foglalkoznak vele.Offline navigáció meg már akkor volt a Nokiákon(persze elég kezdetleges,még anno),mikor a legtöbb gyártónak még semmilyen nem volt.Egyébként is jellemző a Nokiára ez a politika,már 15 évvel ezelőtt is volt Club Nokia tagság,azt SMS-ben tippeket kaptál a telefonoddal kapcsolatban,ha beregisztráltál a Clubba.Tehát ez az európai gyártó vagyok,egy klub tagja lettél,mi nem csak telefont adunk marketing átjárta mindig a Nokiát.
2012. dec. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!