Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szoktatok késve befizetni...

Szoktatok késve befizetni T-mobile-os előfizetői számlát?

Figyelt kérdés
Kicsit késve tudnám befizetni a számlám úgy 6 nappal az eredeti határidőhöz képest. Számíthatok valami késedelmi kamatra vagy valamire?
2012. dec. 23. 10:05
 1/3 anonim válasza:
Nem én is mikor megjön a fizetésem 10 én akkor fizetem be a T hom elöfizetést , ha több honap tartozás van ami több 2 hónapnál akkor havonta 4 ezer pluszba a büntetés.
2012. dec. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Akkor szólnak érte ha 8 nappal később fizeted be, de akkor is csak szóban mondják.

Én egyszer fizettem így 2 hét késéssel nem azért mert nem volt pénzem hanem mert én marha anyáméknál hagytam a csekket mert odafelé menet gyors kikaptam a postaládából és vittem magammal mert már lusta voltam felszaladni a 3. ra hogy berakjam a lakásba. Anyáméknál felbontottam megnéztem és ügyesen otthagytam én meg el is felejtettem az egészet. 10 nap után jutott eszembe a dolog, és aznap délután jött a felszólítás meg a másik csekk, szerencsére nem lett több, fel is hívtam őket hogy elmondjam hogy mivan meg hogy megkérdezzem hogy nem-e lesz több a számlám valamennyivel, de mondták hogy még nem, csak ha több hónapos késéssel fizetem be.

2012. dec. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Nekem sem pénz gondom van csak én is szüleimnél hagytam a csekket más városba.
2012. dec. 23. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!