Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti szerintetek Android, vagy...

Ti szerintetek Android, vagy Phone OS – os rendszer a jobb? És miért?

Figyelt kérdés

#Android #iPhone #rendszer a jobb?
2012. dec. 23. 12:51
 1/6 anonim ***** válasza:
a Phone OS
2012. dec. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
iPhone OS vagy Windows Phone OS-ről van szó?
2012. dec. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettőnek van előnye és hátránya. Az iOS az egy elég szűkkörű hardverre optimalizált cucc. Stabil, kevésbé hajlamos a rendszer fagyásra.

Az Android egy felxibilisebb, több féle hw-re optimalizált, kevésbé stabil - de a felhasználónak nagyobb "szabadságot" ad. Az iOSt megkapod és úgy használod ahogy kaptad, az androidnál sok lehetőséged van az egyéni igényeid kielégítésére.

Én nem látok különbséget, felhasználója válogatja, hogy melyiket kedveli.

2012. dec. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az előző válaszom a iOSre vonatkozott. Az új windowsos oprendszer még kérdéses. Bizonyára egy jól kitalált rendszer, de még támogatottságban elmarad az Androidtól, még korai lenne párhuzamot vonni.
2012. dec. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az előző válaszoló jól összefoglalta. A két "banda" hozzáállása teljesen eltér filozófiában és működésben. Ez olyan mintha azt kérdeznéd melyik a jobb zenei irányzat a Blues vagy a Metal? természetesen mindkettő :D
2012. dec. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazából egy Androidos még nem tudom milyen telefon, és egy iphone 4s -re gondoltam... Köszönöm!
2012. dec. 23. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!