Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ki fogják számlázni az interne...

Ki fogják számlázni az internet díjat?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nekem előfizetős telefonom van és egyszer sok volt a számlám internetezés miatt ezért anya letiltatta róla a netet. Most karácsonyra kaptam egy wifis telefont és azon netezek. A barátaim letöltötték rá az msnent és a Viber-t h azon majd ingyen tudunk beszélni. De én félek attol hogy ha kifog jönni a telefon számla akkor drága lesz a Viber is az ilyen cuccok miatt.

Segítsetek lécci akkor most fizetnem kellesz vagy ingyenes ?

Előre is köszi a válaszokat ! :)


2012. dec. 23. 14:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát ha nincs rajta mobilnet akkor valószinű a wifit használod, az meg ingyenes.
2012. dec. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 reptoid ***** válasza:

A számod megváltozott az új telefonoddal?

Mert ha nem, és anyukád tényleg letiltatta a netszolgáltatást, akkor ugyanúgy ezen sem tudnál mobilinternetezni. Így aztán az összes forgalmadnak wifin kellett mennie, ami plusz pénzbe nem kerül.

Ha új számod, új csomagod lett, akkor is lehet, hogy wifin csináltad a fentieket, így aggódnod akkor sem kell.

2012. dec. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Semmim se változott meg. Annyi hogy ebbe a televonba micro sim kártya kell. De a számom az maradt ugyan az.
2012. dec. 23. 14:12
 4/14 anonim ***** válasza:
valóban, ha le van tiltva, tehát mondjuk t-mobile esetén még a netstart csomag sincs bekapcsolva, akkor nem kell, hogy működjön a net, szóval biztonságos.
2012. dec. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Egyszer volt az h bevolt kapcsolva az adatforgalom az nem tudom h miért volt , de én kikapcsoltam az nem baj ?

2012. dec. 23. 14:18
 6/14 reptoid ***** válasza:

Nem baj.

A telefonod egyébként nem tudhatja, hogy milyen szolgáltatásod van (van-e megrendelve net vagy sincs), ezért attól még a menüben felajánlhatja a bekapcsolását. Ha nincs net szolgáltatásod, akkor ez nem oszt, nem szoroz.

2012. dec. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
14:29 . nagyon szépen köszönöm a válaszodat ! :)
2012. dec. 23. 14:34
 8/14 anonim ***** válasza:
Simán felmegy a netre ha a mobil adatforgalom nincs kikapcsolva és nem talál wifit. Ha net előfizetés nélkül teszi akkor még drágábban megy minden (szó szerint horror összegekért). Szóval nézd meg, hogy mobil adatforgalmad ki legyen kapcsolva!
2012. dec. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
De ha a net levan tiltva akkor is ? ez igy nem jó .. :/
2012. dec. 23. 16:06
 10/14 reptoid ***** válasza:

Ha nincs net előfizetése, akkor semmiképp sem tud felmenni a netre.


Amire te gondolsz, az olyan net előfizetés, aminek nincs havidíja, ezeknél tényleg lehet szép kis számlát összehozni. De mint mondta, az anyja letiltatta az előfizetését, ez esetben lényegtelen.

2012. dec. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!