Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ki fogják számlázni az interne...

Ki fogják számlázni az internet díjat?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nekem előfizetős telefonom van és egyszer sok volt a számlám internetezés miatt ezért anya letiltatta róla a netet. Most karácsonyra kaptam egy wifis telefont és azon netezek. A barátaim letöltötték rá az msnent és a Viber-t h azon majd ingyen tudunk beszélni. De én félek attol hogy ha kifog jönni a telefon számla akkor drága lesz a Viber is az ilyen cuccok miatt.

Segítsetek lécci akkor most fizetnem kellesz vagy ingyenes ?

Előre is köszi a válaszokat ! :)


2012. dec. 23. 14:04
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Akkor úgy mondom hogy egy céges csomagba vagyunk. Ott nem volt semmi net előfizetés, ha rámentél a netre akkor fizettél. És én párszor rámentem és anya letiltatta nekem róla a netet, igy a régi telefonommal amibe nem volt wifi azzal nem tudtam nezetni, de most olyan telefont kaptam amibe van wifi és azzal tudok netezni.


Szóval akkor ugye nem lesz rajta semmi féle plusz költség a net miatt ?

2012. dec. 23. 16:15
 12/14 reptoid ***** válasza:
Nem lesz.
2012. dec. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy van wifi a telefonodban. Az a lényeg, ha neteztél, előtte csatlakoztál-e valamilyen wifi hálózatra.
2012. dec. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
kijött a számla, szerencsére jó volt, nem számláztak ki semmi internet díjat, köszönöm a segítséget/válaszokat! :)
2013. jan. 12. 18:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!