Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy már 13-14 évesek is iPhone-nal a kezükben rohangálnak?

Figyelt kérdés
2012. dec. 23. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Hogy jól megy a szüleiknek.
2012. dec. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Még a 10 évesek is , le vagy maradva:D
2012. dec. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 reptoid ***** válasza:
51%

Mert most mivel rohangáljanak a kezükben? Egy liter halászlével? :D

Komolyan mintha az iphone egy ördögtől való eszköz lenne, miért kell túldramatizálni? A másik gyerek, akinek nincs iphoneja, az meg otthon xboxozik a full hd tv-n, csak azt éppen nem látod, a harmadiknak meg nem telike egyikre se. Tehetnek ők arról, hogy mibe születttek bele? Nem. Ha valakinek telik rá, akkor miért ne vehetné meg?

2012. dec. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%

1. - Gondolom azon van a kérdező kicsit fennakadva hogy az ország jelentős többsége éppen éhen halni készül havi 41ből, közben van aki a 300K-ért vesz a kölyöknek is telefont.


2. - Lehet azon van kiakadva, hogy a mai fiatal már 13évesen ezzel töltik az idelyüket ahelyett hogy egymással foglalkoznának.


3. - NEmtom :P

2012. dec. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%

Nevelés kérdése. Ha ti is olyan helyre születtetek volna, ahol apuka naponta vesz új autót, mert ami tegnap kijött Aston Martin már szar, és megveszi a mai Porsche-t, akkor természetesnek vennétek, hogy iPhone.

De ha egy ilyen csóró szar országba születnétek, mint Magyarország, akkor lehet nem tolerálnátok, ha valaki felvág a pénzével.

Sajnos nekem van olyan osztálytársam, aki az iPhone 4s-t dobálja, mert már régi neki, és az alig féléves Dell laptopját is üti-csapkodja, és ő bőszen állítja, hogy karácsonyra Mac-et, és iPhone 5-öt kap, közben meg egy mezei hülyénél is hülyébb, de kegyetlenül.

Nem kell velük foglalkozni. Minden hülye az iPhone-t tartja etalonnak, közben már rég nem az a legjobb telefon. Én úgy vagyok vele, hogy nem érdekel, mert aki egyszer felvág a pénzével, azt egyszer az élet úgyis "büntetni" valamivel....mondjuk, amikor saját pénzből/fizuból kell megélni, csak egy S5230-ra telne vagy egy Clone iPhone.

De egyébként sok (valahol olvastam, hogy 30%-át) iPhone-t letiltanak, mert megveszik a legdrágább csomagban, hogy ingyen elhozhassák a telefont, vagy potom összegért, aztán meg nem bírják fizetni a törlesztést 2 évig, és letiltják a francba. Vagy használt GSM boltbó származó telefont vesznek.

Én sosem kaptam meg alegdrágább dolgokat, pedig ha szüleim akarták volna, megkaphattam volna, de nem is kértem azokat. Szerencsére egy olyan iskolai környezetben nőttem fel, ahol nincsenek nagyon gazdagok és nincsenek nagyon szegények. Inkább a középréteg. És ennek hatására én sose mertem kérni mondjuk iPhone-t, mert tudtam, hogy ha megkaptom sokan a gazdagságom miatt vádolnak majd meg.

Jelenleg olyan telefonom van, ami az iPhone 4 teljesítményét nyújtja, csak gyorsabb egy picivel és cirka 60 %-al olcsóbb.

2012. dec. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sok felnőttet is túlszárnyal az a telefon - mármint értelem szintjén.
2012. dec. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!