Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos telefont szeretnék...

Androidos telefont szeretnék vásárolni. Ki ismeri a digifactor.hu oldalt. Megbízhatók a szolgáltatásaik?

Figyelt kérdés

2012. dec. 23. 17:02
 1/3 anonim válasza:
[link] parancsolj :)
2012. dec. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 esari válasza:
Nekem nincs jó tapasztalatom. Rendeltem novemberben egy telefont, decemberben, egy hónap várakozás után megérkezett. Márciusra elromlott, visszaküldtem. Most június vége van, május 10-én ígérték e-mailben, hogy kapok újat, azóta nem tudom őket elérni. Semmi emailre nem válaszolnak, telefont vagy nem lehet elérni, vagy nem veszik fel, facebookon nem reagálnak. Fogyasztóvédők elé tártam az esetet. Várom, mi lesz, de a 34.000 Ft-ra vagy a telefonra keresztet vethetek. Nem ajánlom senkinek a rendelést.
2013. jún. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Digifactor.hu Vásároltam volna egy telefont de soha nem kaptam meg. Emailt küldtem, nem kettőt, nem hármat. Soha nem kaptam választ. Telefonon nem lehet elérni őket.

A pénzt mai napig nem utalták vissza.

2013. aug. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!