Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Help! Gyorsan Mit csináljak...

Jona13 kérdése:

Help! Gyorsan Mit csináljak iPhone 3GS?

Figyelt kérdés

Ma reggelre azt írta ki hogy kapcs az ituneshoz...

Rá is raktam a gépre, beállítottam a nyelvet a régiót de aztán azt kéte h csatalkoztassam..

Csatlekoztattam és nem történt semmi.

iTunes 11 et használok. rákattintok az iphone ra de csak egy alma logót ad be.nincs semmi.

Anynit még hogy hibás, és nincs rajta hálózat sim kártyával!!!

HELP



2012. dec. 23. 19:15
 1/9 anonim ***** válasza:
15%
vágd földhöz és vegyél egy normális telefont .
2012. dec. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 reptoid ***** válasza:
67%

Mit értesz az alatt, hogy hibás? Eddig is volt valmi gondja?

Simán bekapcsolni se tudod?

Itunesban nem tudsz csinálni semmit, felismeri a telefont?

Először próbáld nyomni egyszerre 10 mp-ig a home és a kikapcsoló gombot, ha megjelenik az alma engedd el. Hátha helyre jön.

Ha nem segít, és itunes felismeri, akkor csinálj egy biztonsági mentést és utána egy restore-t.

Ha nem tudja felismerni az itunes se, akkor rakd dfu módba (google), és nyomj rá egy restore-t. Ekkor nem tudsz csinálni backupot, szóval ha volt korábbról, akkor szerencséd van, ha nincs, akkor sajnos minden törlődik.

2012. dec. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
elsőnek! kérlekszépen az iphone normális telefon és én még így is szeretem!!!
2012. dec. 23. 19:46
 4/9 A kérdező kommentje:
máásodik. huhh köszi szépen nagyon köszönöm életre kellt. thx :) Hála!
2012. dec. 23. 19:46
 5/9 reptoid ***** válasza:
47%
Zsííír! :D
2012. dec. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
18%

Első vagyok .

Én kaptam egy iphone 3gs-t úgyhogy tudom miről beszélek .

Én 3x vittem javíttatni mert volt minden baja és egyszer felidegesített és összetörtem . Tudásilag jobb mint az androidos de az androidossal nem volt még bajom mint az ipnoneval .


Először a problémám az volt , hogy nem kapcsolt be egyáltalán . Ezt megcsinálták . Rá 3 héttel elkezdett akadozni . Ezt szintén megcsináltattam . Majd ezt követően lefagyott és újraindítottam és utána elment a fél képernyő ( az alsó fele ) . Na ekkor törtem darabokra és megfogattam , hogy soha több iphone telefonom nem lesz .


Amúgy köszönöm a lepontozást .

2012. dec. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 reptoid ***** válasza:
71%

Ha a te verziódat követi, akkor lenne egy darabokra hullott telefonja, ráadásul vennie kellene egy újat.

Így meg megoldotta 10 mp alatt. Na most csodálkozol, hogy lepontoztak?

A kijelzőt nem nézve a többi hibád szoftveres eredetű volt minden bizonnyal, de még lehet, hogy az is. Egy 10 perces restore-ral 99%, hogy egy csapásra meg lehetett volna oldani a gondot. De te inkább földhöz b@sztad, és ezt tanácsolod másnak is. Itt a válszok hasznosságát pontozzák, ébresztő!

2012. dec. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ezért nem veszünk ilyesmit használtan...

Drága cuccot csak újat, főleg ha elektromos kütyü. Garancia és ha véletlen hibás is az adott darab akkor az hamar kiderül és cserélik/javítják.

Egyébként amióta megjelent a 3gs azóta az van nekem. Az akksiján (ugye jópár éves már) kívül nincs semmi baja.

2012. dec. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszönöm azoknak akik kiálltak mellettem, ez csak egy kérdés volt, nem szerettem volna vitát csinálni belőle!

Én még hibásan is szeretem az iphonet!

Jó,jó iphone 5 nél ttartunk de attól még jó a 3gs is...

na az android jobb?

tegnap beszéltem egy sráccal androidos telórol beszélünk!

mi az első dolga amikor magkapja a telót?

Google play-vírusírtó letöltése..

ennyit erről.

2012. dec. 23. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!