Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia P vagy ZTE Grand...

Sony Xperia P vagy ZTE Grand X IN?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik mind a két telefon,de nem tudok dönteni.Ha jól tudom hardveresen jobb a Grand X IN,viszont a Sonyról,mint márkáról,tudom hogy jó és már biztos hogy jön rá JB.Várom a tapasztalatokat,véleményeket.

2012. dec. 23. 20:48
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Kedves 7.válaszoló!Én nem bizonygattam semmit,csupán tényeket mondtam és nagyon is érdekelnek a vélemények,képzeld még a tiéd is.
2012. dec. 23. 23:10
 12/28 anonim ***** válasza:
51%
Vegyél egy xperia p-t vagy sima grand x-et...
2012. dec. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
7.es vagyok: Ha a véleményemre vagy kiváncsi a #10-es pontban ottvan.
2012. dec. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Szerintem is a p a jobb. Ha a hardvert nem is nézzük, mert az sok embert megoszt, hogy melyik a jobb, akkor is, a p-nek szebb kijelzője van, és van white magic technológia benne, jobb az anyaghasználata, jobb a kamerája, lesz rá jelly bean, a sony az megbízhatóbb, és szerintem jobb márka is.
2012. dec. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 peti831214 ***** válasza:
66%

Istenem, ennyi baromságot össze hordani itt!


Kiváncsi vagyok,h melyik nagyokos használta mindkét telefont? Mert, ha egyikőtök sem, akkor milyen alapon adtok félrevezető tanácsot a kérdezőnek? Mást nem csináltok, mint okoskodtok!


Na kedves kérdező, írnék pár tapasztalatot,h segítsek! Ezt annak fényében teszem,h lassan két hónapja használom a ZTE Grand X IN mobilt, de előtte egy hónapig volt egy Xperia P telefonom!

Nézzük a sokak által leírt hardvert! Elárulom neked,h a Quadrant és az AnTuTu Benchmarkt a Grand X IN telefont erősebbre méri, mint az Xperia S vagy az Xperia T! Ne tévesszen meg az egy magos processzor ugyanis ez az Intel Atom proci a két magos 1500-as procikat is leveri teljesítményben! A P-ben található 1000-est tehát bőven lepipálja! És én eddig az x86-os proci miatti kompatibilitási problémákkal sem találkoztam! Ugyan olyan szépen futnak a programok, mint az Armv7-esen! A RAM mindkettőben 1 GB, ami kell is a 4.0-ás android miatt! Jah, ha már android! Elárulnám az előttem szóló okosoknak,h mivel a ZTE originál andoidot használ, ezért a 4.1-es android is simán elérhető lesz rá, pont amiatt,h a ZTE nem buherál rá saját kezelőfelületet! A Kijelzője is nagyon szép a telefonnak! Igaz, nagyobb a képátló, mint a P-nek, emiatt a pixelsűrűsége is nagyobb! Csak a baj ezzel az,h ezek mind csak számok, mivel a szem ilyen miniatűr pixelek között már nem igen tud különbséget tenni, tehát a ZTE képélessége ugyan olyan szép, mint a P esetében! A fényerő persze a P-nél jobb a WhiteMagic technokogia miatt, de viszont a ZTE színei szebbek és élénkebbek, szal nincs miért panaszkodnia! És nem utolsó sorban, a nagyobb képátló nagyobb kezelőfelületet jelent, ami netezésnél, játszásnál, filmnézésnél nem utolsó szempont! Egyébként ha már a külső szóba került! A ZTE ebben is jobbat alkotott! Sokkal szebb a telefon, mint a P! Egyszerűen az anyaghasználat és az összeszerelés minőségében is csúcskészülék a Grand X IN! És ne feledkezzünk meg arról,h a ZTE bővíthető memóriával rendelkezik, míg a P-ben 11,5 GB a szabadon használható tárhely! És, ha ez nem lenne elég! ZTE Dominóban 65 ezer pénz, míg az Xperia P 95 ropi! Emberek ez kis matekkal is 30 ezer forint!

Szal, hidd el,h a ZTE minden tekintetben sokkal jobb választás! Szép, jól össze rakott telefon, baromi ütős hardverrel, gyári 4.0.4-es androiddal! Nagyobb és gyönyörű szép kijelzővel! Én is félve rendeltem meg, bár volt már Wayteq Libra (ZTE termék ez is) telefonom, ami szintén jól muzsikált! Kicsit féltem tőle,h webshoppos 58500 forintért vajon mit kapok! És mikor kibontottam nem hittem a szememnek! Brutális jó érzés fogott el, amikor a kezembe vettem és bekapcsoltam! Prémium minőséget éreztem a kezeim között és már akkor tudtam,h ezért a pofátlanul kevés pénzért micsoda k.rva jó telefont kaptam! És ez az érzés azóta sem múlott el így két hónap után sem! Szal bátran vedd meg és ne gondolkozz, mert a ZTE Grand X IN ha tetszik, ha nem, de sokkal jobb masina a Sony Xperia P-nél!

2012. dec. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 peti831214 ***** válasza:
100%
Pixelsűrűségnél elírtam! Tehát a ZTE az ugyan olyan felbontás , de viszont nagyobb képátló miatt kisebb pixelsűrűséggel rendelkezik, de mint írtam, ez a szemnek már nem igen feltűnő változás! Éles a ZTE képe is nem kell aggódni!
2012. dec. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 peti831214 ***** válasza:
Én a tényeket írtam le, mivel használtam(lom) mindkét szóban forgó telefont! Ha ez neked okoskodás, akkor amit ti csináltok az mi? Én legalább próbálok segíteni a kérdezőnek, nem mint ti! A sok márkafób előítéletek és nem tapasztalatok általi beszólásai aztán biztos nem segítenek! De az persze biztosan nem okoskodás!
2012. dec. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Bort iszol és vizet prédikálsz. :)
2012. dec. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
32%
100%-ra vettem, hogy ha kijön egy olcsóbb ZTE akkor jönni fognak az istenítők, mint tavaly ilyenkor a zte skate esetén...
2012. dec. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 peti831214 ***** válasza:
100%
A Skate már ne is haragudj,de baromira nem egy szint a Grand X IN-el! Az a bajotok nektek,h márkafób nagyokosok vagytok, akik el sem tudják képzelni,h a ZTE esetleg letett valami normálisan az asztalra ami veri a két-háromszor drágább übermárkás sz.rokat! Én legalább leírtam a tényeket, amik a tapasztalataimon alapulnak! Ti meg csak károgtok a levegőbe, de felmutatni egy érvet sem tudtok! Aztán én ezzel le is zártam! És a világ leghülyébb embere, aki kétszer-háromszor drágábban vesz rosszabbat! Már pedig itt ez a helyzet! Nézzétek meg mennyibe kerül az Xperia S vagy az Xperia T! Előbbi 120, utobbi 150 ezer! Na hát teljesítményben ezeket veri a szerintetek gagyi 65 ezer forintos Grand X IN! Most, akkor el lehet dönteni,h ki is a hülye!
2012. dec. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!