Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia P vagy ZTE Grand...

Sony Xperia P vagy ZTE Grand X IN?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik mind a két telefon,de nem tudok dönteni.Ha jól tudom hardveresen jobb a Grand X IN,viszont a Sonyról,mint márkáról,tudom hogy jó és már biztos hogy jön rá JB.Várom a tapasztalatokat,véleményeket.

2012. dec. 23. 20:48
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
A ZTE Skate most azért volt felhozva hogy megjelenésekor az is nagy port kavart, nem volt arról szó hogy jobb lenne bármelyiknél is.Neked pedig hiába beszél az ember....Mindenkinek van véleménye de azért mert a te véleményed eltér atöbbség véleményétől nem kell hülyézni az embert, a kérdező úgyis azt veszi meg amelyiket akarja, attól meg hogy csak így látatlanban hülyézel te sem lehetsz okosabb.Én akkor is a P-t ajánlom és kész.Úgyhogy fejezd be a veszekedést, mert már unom.(Nem tudtam hogy ekkora ZTE fan vagy).
2012. dec. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 peti831214 ***** válasza:
Az lehet,h Te az Xperia P-t ajánlod, mert soha nem fogtál a kezedben egy Grand X In-t sem! Én nem hogy fogtam, hanem hétköznapi használója vagyok neki, sőt egy hónapig Xperia P-t is használtam! Szal van viszonyítási alapom a két telefont illetően! Ez nem fanság ember, hanem puszta tárgyilagosság! Innentől kezdve a hitelesség nálam van, az előítélet meg nálad!
2012. dec. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

"Az a bajotok nektek,h márkafób nagyokosok vagytok, akik el sem tudják képzelni,h a ZTE esetleg letett valami normálisan az asztalra ami veri a két-háromszor drágább übermárkás sz.rokat!"


Nem vagyok maárkafób, de gondolom tudod, miért drágább, pl. az xperia p?


A Kínai állam nem kis pénnzel támogatja a zte-t, alcatelt, huawei-t stb.


Kb. nagy ívben lexarják, hogy akár veszteségesen is adják ezeket...

Nem gond nekik, az állam úgyis támogatja őket.

2012. dec. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 peti831214 ***** válasza:
De ez szerinted kit érdekel? Engem kb semennyire sem,h ki kit támogat! Nekem az a lényeg,h itt az országban mit kapok a pénzemért! A többi mellékes a magyar vásárlók szempontjából!
2012. dec. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Ma a gyártóknak nem mellékes...

Gondolom a Sony és a többi is tudná olcsóbban adni a cuccait, ha a Japán kormány is ugyanígy xarna a piacgazdaságra.

Ők nem tehetik meg, a kínaiak meg azt csinálnak amit akarnak.


A ZTE a blade után szintén.

Kiadott egy viszonylag jó hardveres telefont 2010 végén, aztán 1 év múlva kiadta szinte ugyanazt, aztán mindenki elájult tőle...


Amúgy a sima Grand X, jobb, mint a IN.

A kompatibilitási gondok pedig megvannak, főleg játékoknál.

Gameloft játékoknál pl...

2012. dec. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 peti831214 ***** válasza:

Mivel én nem szoktam játszani, ezért nem találkoztam kompatibilitási problémával! Mellesleg meg itt most nem a Grand X vs Grand X IN volt a kérdés, hanem a Grand X IN vs Xperia P!

A távolkeleti gazdaságpolitika meg legyen az ő bajuk! Szerintem a magyar embert csak az érdekli,h a boltban megkívánt terméknek mi van az árcédulájára írva! A többi nem hiszem,h érdekelné az átlag magyart!

2012. dec. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:

[link]


Nézd meg a linket! :)


Sokan írják hogy így 2 magos proci meg úgy:) Ne hidj nekik a Zte inteles procija gyorsabb és nagyobb teljesítményt nyújt mint a 2 mag. Egyértelműen ZTE Grand x IN! Ár/értékben sokkal jobb!

2013. jan. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
Én is birom az ilyen márka istenítőket. Én annó az LG mellett szimpatizáltam, mert bejött a Gt540, és még most is ugyanúgy megy mint anno, pedig az lg-t sokan leszavazzák. Én meg a samsungot, meg a sony-t nézem le mert ezek azok a gyártók, akik sok pénzért semmit adnak -.-" és jön egy kis gyártó a ZTE aki feleannyiért, sokkal jobb telót csinál mint a sony. és az tény h a ZTE sokkal jobb... Meg az intel se egy kis cég, amiben ne lehetne megbízni.
2013. ápr. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!