Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos telefonról hogyan...

Androidos telefonról hogyan lehet törölni alkalmazásokat?

Figyelt kérdés

A T-mobile-nál telepítettek rá olyan alakalmazásokat a telefonomra amit egyáltalán nem fogok használni soha és nagyon sok helyet foglalnak. Le akarnám törölni ezeket de nem tudom. (Alcatel OT-991)

Ez hogyan lehetséges?



2012. dec. 24. 11:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem csak ha root-olod, de akkor gari vesztés van
2012. dec. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

pf.. b@szottul örülök neki.

na mind1 azért köszi :)

2012. dec. 24. 11:45
 3/12 marciszalay válasza:
és ha rootoltam akkor hogyan lehet?
2013. jan. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

az a telefontól függ. szerintem.

milyen telód van?

2013. jan. 21. 03:58
 5/12 marciszalay válasza:
Alcatel OT-991
2013. jan. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

ELŐSZÖR IS TÖLDSD LE A SUPERONECLICK PROGIT (WINDOWSRA) AZTÀN CSATLAKOZTASD A GÉPHEZ A TELÓDAT TÖLTŐ MÓDBAN!! ÉS A PROGIBAN NYOMD MEG A ROOT GOMBOT KÉRI MAJD HOGY TÀMOGASD A CÉGET NÉMI PÉNZEL EZT ÉRTELEMSZERŰEN ÚGY CSINÀLD AHOGY AKAROD VIGYÀZZZ! A ROOTOLÀS GARI VESZTÉSSEL JÀR!! A PROGIT AZ XDA RÓL TUDOD LESZEDNI.


ezt 1 másik kérdésből szedtem ki, de én nem mertem belekezdeni mert nem is értek hozzá, meg hát a gari vesztés. szóval csak saját felelősségre csináld!!! ha nem értesz hozzá te se akkor szerintem ne kezdj bele. de ha mindenképp rootolni akarod akkor bízd rá 1 olyan emberre aki csinált már ilyet. :)

2013. jan. 26. 15:16
 7/12 marciszalay válasza:
De már kivan rootolva csak nem engedi valamiért hogy töröljek programokat
2013. febr. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
akkor nincs több ötletem :S
2013. febr. 2. 12:01
 9/12 ismeretlenXDD válasza:
szia!! vagy rámész simán a menüdre, és ott alul a gombok" közt van az a beállítások szerű, na azt megnyomod, és akkor kihozza, hogy programok(v. alkalmazások) beállításai arra rákattolsz és ha simán rányomsz az alkamzásra, akkor törlődni fog. VAGY: rámész: beállítások---> alkamazások kezelése---> rámész a megadott alkalmazásra, és adatok alatt ott van, hogy törlés. katt, és kész:)
2013. febr. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

sajna én is így jártam, hiába a root, sem törölni, sem áthelyezni nem tudtam (SD kártyára) olyan f..szságokat, mint műsorújság, midnigt bowling, zene, ami "gyári, az nagyon gyári, pedig a telepített programok felét gyalultam volna én is


viszont ha van rootod, akkor a Te általad telepítetteket át tudod rakni SD kártyára, h ne egyen annyi helyet, ez pl egy iGO proginál 20-30-40 meg nem hátrány!

2013. ápr. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!