Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha a mostani telefonom elromli...

Ha a mostani telefonom elromlik, akkor én vehetek egy újat egy-összegben kifeztve?

Figyelt kérdés

Nos az a helyzet hogy a telefonom ami most van,már több mint egy éves(tavaly novemberben kaptam) ,és akkor előfizetéssel vettük, 2 év hűséggel...

És úgy látszik hogy ez nemsokára feladja a szolgálatot,és el fog romolni ... egyszer már elromlott még az 1 éves garancia lejárta előtt pár nappal,akkor szerencsém volt mert még megcsinálták,de ha most elromlik akkor nem fogják megcsinálni mert lejárt a garancia..

És ha én most szeretnék venni egy új telefont, akkor ha egy-összegben kifizetem az lehetséges, vagy van rá lehetőség?


2012. dec. 24. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Teljes árért bármilyen telefont vehetsz bárhol.Biztos lejárt a gari?
2012. dec. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen,mert a garancia 1 év volt, tavaly november 18. óta...

Akkor köszönöm :) mert , én azt hittem hogy nem vehetek új telefont - a 2 éves hűségnyilatkozat miatt ..:)

2012. dec. 24. 22:56
 3/8 A kérdező kommentje:

Mert az eddigi havidíjam 3200 Ft/hó volt

És a telefont is ugyanezzel a havidíjjal szeretném

De most olvasom hogy arra van a hűség hogy nem váltok olcsóbb vagy drágább díjcsomagra ~

2012. dec. 24. 23:01
 4/8 anonim ***** válasza:

Annyi telefont vehetsz amennyit csak ki bírsz fizetni a teljes árán.

A hűség csak arra vonatkozik hogy a lejárat előtt nem kapsz újabb kedvezményes árat a készülékre.

2012. dec. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Oké,köszönöm szépen :D ez hasznos volt!
2012. dec. 25. 00:04
 6/8 anonim ***** válasza:
Na, ácsi... Új szerződést nem fogsz tudni kötni, mivel nem járt le a 2 éved. Telefont általában új szerződéssel adnak. Veszel egy kártyás készüléket, aztán a kártyát elfelejted, amit adnak hozzá. Az előfizetéseddel használt kártyát meg beleteszed az új telóba, és mehet a következő 1 év. Jövő év szeptemberében már vehetsz új telót új hűségidővel.
2012. dec. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

" Na, ácsi... Új szerződést nem fogsz tudni kötni,"


Nem is akart.

Neki telefon kell.

Olvass vissza.

2012. dec. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Valóban nem szeretnék új szerződést,csak egy másik telefont,ugyanannál a szolgáltatónál, ugyanazzal a csomaggal.

nem szeretnék másik szerződést!

2012. dec. 25. 00:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!