Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy alcatel one touch 995...

Van egy alcatel one touch 995 telefonom, és egyszer tudtam vele telefonálni többet már nem. Mi lehet a baja, vagy mit kéne vele csinálni? újra is indítottam, de ígyse, sms-t se akar küldeni.

Figyelt kérdés
2012. dec. 24. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyári beállítások visszaállítása.
2012. dec. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előfizus, vagy kártyás?
2012. dec. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
nem lehet hogy repülő üzemmódba kapcsoltad a telefonod és olyankor ha van benne sim kártya ha nincs akkor csak vészhívásokat lehet vele intézni ilyet pl hogy rendőrség tűzoltó mentők ha nem ez a repülő üzemmódos baj van akkor azt ajánlom hogy szedd ki belőle a simkártyát tedd be egy másik telefonba és ha abba működik akkor telóbaj ha nem működik abba sem akkor meg simkártya baj. remélem tudtam segíteni ha nem érted vagy bonyolultan írtam le írj üzenetet és megpróbálom elmagyarázni :)
2012. dec. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kártyás., köszi a segítséget,mindjárt ki is próbálom.
2012. dec. 26. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!