Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy xcover-ről...

Samsung galaxy xcover-ről vélemények?

Figyelt kérdés
Megbízható telcsi? Van rá android frissítés? Köszönöm!
2012. dec. 24. 23:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkább egy xperia go. Az is por, és vízálló, és minden téren jobb.
2012. dec. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Persze, mindnél van jobb! Ha xperia go-t írtam volna ki, akkor galaxy SIII-at ajánlanának jobban. Nekem csak egy egyszerű megbízható telcsi kell semmi extrával(wifizni lehessen rajta néha plusz programokat rátenni, mindig kicsöngjön és lehessen rajta sms-t írni). Ezt pedig olcsón tudnám megvenni egyik ismerősömtől.

Köszi a választ!

2012. dec. 25. 19:56
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem ez van!! kiváló kagyló a másik egyszer sajnos vissza kellett vinnem mert valami elromlott benne aszem főpanel és megsüketült de nem szarakodtak vele és kaptam egy újat mert mivel vízálló nem szerelik mert akkor elveszti azt maximálisan elégedett vagyok vele én videóztam medencében vele simán bírta! kiváló ajánlom!
2013. febr. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2013. márc. 17. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!